mao

youtube & more...

913 posts in this topic

Clasic !! :lol:

& 100% adevarat :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anduleeeee , asta e cu dedicatie :lol:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce parere aveti de aceasta nebuna? Cat de bonlava sa fie? Fi-mi-ar scarba de ea :puke: :puke: :puke:

Clip sters!

Ai putea totusi sa nu mai postezi asa ceva,toate nebunele si scarboasele,sau eventual sa le pui in sectiunea corespunzatoare!

Multumesc!

Edited by Vita_Fresh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paule, de ce mi-ai sters clipul? Daca youtube-ul a permis si este public, nu vad de ce l-ai sters!!! A facut careva reclamatie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clipul a fost considerat scabros.

Youtube-ul permite multe, acest Forum nu.

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clipul a fost considerat scabros.

Pai din cauza asta l-am si pus, sa vedeti cat de scarbosi sunt unii oameni!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paulica, daca si clipul asta ti se pare deplasat, atunci nu mai ma joc cu voi:

:occasion18: :occasion18: :occasion18:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paulica, daca si clipul asta ti se pare deplasat, atunci nu mai ma joc cu voi

Are vreo legatura cu masinile Volvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are vreo legatura cu masinile Volvo?

Esti off!!! Offtopic!!!

Haoleuuuu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.4tuning.r...iew/x0rwYUwT9yL

Masina implicata ?....nu mai trebuie sa ghiciti: un bmw.

Comentarii ?

Comentarile nu-si au rostul ca suntem obisnuiti deja, dar ma bucura cand vad cand nu sunt implicati in asemenea accidente pietoni sau alti participanti la trafic. Nici pe autostrada nu ma simt in siguranta deplina la 150km/h apai in oras? Parerea mea e ca ... isi merita soarta. Am mai vazut clipul ieri pe youtube dar va sugerez sa nu va uitati la comentarile de acolo ca o sa ramaneti masca la cati retardati traiesc printre noi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Comentarii ?

Da! Faceau o liniuta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ieri, 1 Dec, veneam de la Risnov spre piriul rece . Eu merg un pic mai sportiv si am depasit o mica coloana de 3 masini formata dintr-o dacie, un logan si,ultimul un bmw care astepta si el in spatele lor.

Eu aveam in jur de 80 km/h , coloana avea vreo 60. Asta se intimpla in zona de dinaintea serpentinelor, pe bucatile cu drum drept. Dupa ce am depasit si m-am dus inca vreo 2-3 minute am ajuns din spate o alta coloana formata din 8-9 masini, formata in spatele unui utilaj de dezapezire care mergea cam cu 20 km/h. Nu se putea depasi pentru ca deja eram pe serpentine si , efectiv nu exista vizibilitate si spatiu pentru depasiri. Din spate apare bmw-ul pe care-l depasisem cu citeva minute mai devreme . Venea tare, cam cu 60-70 km/h, si dadea flashuri . Cum eu eram ultimul in coloana m-am repliat cit se poate pe partea dreapta a drumului sa-i fac loc nebunului. A intrat in depasire fara nici un fel de vizibilitate, ne-a depasit pe toti , inclusiv utilajul pe parcursul a 2 curbe la 110 grade, in acest timp el n-ar fi avut nici loc nici timp sa se replieze daca din fata ar fi aparut vreo masina. Asta nu numai ca a trecut la 1mm de moarte, insa ne-a pus si pe noi in situatia de a fi implicati intr-un accident cu victime, ca sa nu mai spun de cel care ar fi putut veni din fata...

Inainte de intrarea in Predeal er a oprit intr-un cap de pod vis-a-vis de spital (sanatoriu). Era un om la 35-40 de ani, singur in masina. El nu patise nimic si nici altcineva. Am oprit sa vorbesc cu el, sa-l intreb ce s-a intimplat. Pierduse controlul masinii in linie dreapta frinind intr-o zona umbrita in spatele unei alte minicoloane . Era tare suparat ca lumea nu se da la o parte cind cineva da flashuri. Se grabea sa se intilneasca cu un client caruia ar fi dorit sa-i vinda masina...

M-a frapat convingerea lui ca el nu a gresit , ci lumea care nu se da din fata lui. Probabil e doar o coincidenta ca avea bmw, insa efectiv nu credeam ca cineva poate judeca in acest fel. Era roman, nu parea cocalar, vorbea in fraze si avea cuvintele cu el, parea om cultivat, masina era bine intretinuta (inaintea capului de pod) nu prezenta cruciulite, cd-uri, etc. si avea numere de BV.

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now