larahau

Sugestii pentru concediul de vara

110 posts in this topic

Trebuie sa ajung intre 1 si 15 august, adica exact cind e cel mai scump. Doar atunci pot sa am concediu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e nimic, Florin. Oricum iesi la jumatate de pret fata de Mamaia in perioada respectiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La noi ,vara, in Romania o recomandare?

Nu ma intereseaza litoralul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yep ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

La o prima cerere de oferta: hotelul Flamingo Grand, 7 nopti, 2 adulti si un copil, mic dejun + pranz sau cina:

1237 euro (?!)...Cam mult.

Mai caut...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incearca si la hotel Kaliakra. Are conditii de confort similare si e la 5 metri de plaja, vedere superba la mare. Cere Kaliakra superior.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bună recomandare, deşi n-am fost încă la Yep, am auzit că e 'shto... ;D

Ahhh, pardon, am citit gresit! si anume "e recomandare" .... si na, am raspuns, scuze :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-ar tenta Zanzibar toamna asta...aveti cunostinta de locatia asta, experiente, e.t.c. ?

Edited by larahau

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte putin offtopic , dar de ce nu incercati Muntii Retezat , cu un final de Nationala tot in aceiasi zona ?

Va garantez ca zona este superba , una din locatii in care nu am reusit sa ajung dar sigur o voi face , sunt Cheile Nerei .

Este FANTASTIC .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte putin offtopic , dar de ce nu incercati Muntii Retezat , cu un final de Nationala tot in aceiasi zona ?

Va garantez ca zona este superba , una din locatii in care nu am reusit sa ajung dar sigur o voi face , sunt Cheile Nerei .

Este FANTASTIC .

Eu sint offtopic ,clar ...aceeasi zona ..... aceiasi copii. (G-ul este campion) Danyx esti moderatorul ,corector chiar de sau daca mai gresim, uneori. :smile:

Edited by V50Saphir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now