Vand Volvo S60

Godfather
By Godfather in Oferte / Cereri de autoturisme,
Dragilor, Mi-o vand. Volvo S60 2.0T, august 2005, an fabricatie 2006, 39,000 km, pret 11,900 Euro. Printre dotari (gasiti fisa completa anexata) enumeram: Airbag-uri frontale/laterale/cortina, ABS, DSTC, EBD, WHIPS, climatizare automata cu reglaj separat al temperaturii, comenzi audio pe volan, computer bord, pilot automat, proiectoare ceata, tapiterie piele/textil, jante aliaj, oglinda retrovizoare cu efect heliomat, ABS, Masina are carte de service, are mentenanta facuta doar la Primus Auto si ruleaza impecabil. Tehnic vorbind o singura "reparatie" este de facut la ea si anume schimbarea unui senzor ABS pe care l-am comandat si il schimb saptamana viitoare. Inainte de a o cumpara eu de la primul proprietar, masina a stat aproape 1 an in parcare nemiscata si vrabiutele, porumbeii si gugustiucii "s-au imprietenit" cu haionul care a devenit in acest fel patat. Totul se remediaza pe CASCO-ul meu atunci cand batem palama. De asemenea, predau masina cu un detailing interior complet pe care il voi programa la momentul la care se bate palma Ma intereseaza si un schimb, insa strict dupa cum urmeaza: Volvo S60 - dupa 2006, diesel, geartronic - nu mai mult de 90.000 km Volvo XC70 dupa 2004, diesel, geartronic - nu mai mult de 90.000 km Raspund fie la nr de telefon 0742.35.96.35, fie pe mail la horia.radu@yahoo.com Best, H /applications/core/interface/file/attachment.php?id=21250">Volvo S60 2.0T.pdf Volvo S60 2.0T.pdf
  • 11 replies