szatyus

NOUA MEA BIJUTERIE 850

21 posts in this topic

Recent mi-am achizitonat o bijuterie VOLVO 850 GLT . Trebue sa mentionez ca am avut si ajutoare , fara care nu aflam poate niciodata ce inseamna o masina adevarata. Primul mentor a fost prietenul meu numit OPUS cel care mi-a demonstrat eleganta si forta unei masini. Tot el a fost cel care cu ajutorul Volvo-club .ro a depistat o masina care urma sa fie noua mea bijuterie. Deci cu ajutorul lui OPUS si Volvo club .ro am ajuns sa cunosc un domn numit simpu - RUSU CD - care pot sa zic ca mi-a daruit o masina intro stare impecabila. Pot .....si doresc sa mentionez ca rar intilnest oameni care au o asemenea grija de o masina si in care poti avea o incredere deplina. Nu sint adeptul lingustitor sau omul care scrie poeme despre om sau masina ..doar atit vreau sa mai mentionez ca daca sint asemenea oameni inscrisi in acest club atunci as dori sa fiu alaturi de voi .

Multumesc.................. si va Salut..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutari si bine ai venit pe Volvo-Club!

Multi KM fara probleme.

Asteptam poze cu bijuteria ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea exact cum a avut fostul proprietar sau de ce nu,mai bine decat a avut el :D

Multi km fara evenimente neplacute!

@Adrian uite aici poze cu masina

Bineinteles ca asteptam si altele,de ce nu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit!

Adriann gasesti poze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata nu dati cu parul :D

Mai vazusem masina pe forum. Aveam in plan sa-mi vand un rinichi sa o iau.

Sa o conduci sanatos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cateva poze cu fostul si noul proprietar alaturi de 850-ul lor drag ! :thumbsup2:

post-50-0-44708500-1313955444_thumb.jpg

post-50-0-28052700-1313955490_thumb.jpg

post-50-0-63061700-1313955500_thumb.jpg

post-50-0-49826500-1313955531_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi, fericitule !

Sa fii mandru de 850-ul tau si sa te bucuri de el cit mai mult !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos inceput ! Fii binevenit si nu uita... Volvo for life ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos ! , sa il stapanesti sanatos !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe... stiu masina, si era absolut... dar ABSOLUT impecabila !

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa ia noroc de ea

muuulti km

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iata si momentul in care bijuteria de 850 devine Ardelean ! :thumright: Voi avea personal grija ca noul proprietar sa il ingrijeasca la fel,cum a a fost ingrijit in Bucuresti ! :jerk: Sa ne vedem cu bine la Cincis !

post-50-0-26742900-1314257864_thumb.jpg

post-50-0-01256000-1314257871_thumb.jpg

post-50-0-39315100-1314257878_thumb.jpg

post-50-0-39095500-1314257891_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit în club! Părerea mea este că ai cumpărat o bijuterie și sunt convins că o să ai grijă de ea și ea de tine. :wow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc pentru urari de bun venit ........si ...ne intilnim la Cincis...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drum bun si sa ne vedem cu bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iata si momentul in care bijuteria de 850 devine Ardelean ! :thumright: Voi avea personal grija ca noul proprietar sa il ingrijeasca la fel,cum a a fost ingrijit in Bucuresti ! :jerk: Sa ne vedem cu bine la Cincis !

Poze cu suflet !

Share this post


Link to post
Share on other sites

E al patrulea 850 din judetul nostru. Mai e un 850 break diesel in Ludus, in afara de cele trei de pe forum. Drum bun si km multi fara probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ţin să vă anunţ că bijuteria de 850 de care eram mândru a suferit un accident .....Cerandu-mi scuze totodata de la vechiul proprietar care a avut grija de ea atiţea ani............ salviând viata a patru oameni .......cind voi avea puterea voi posta si niste poze ( de care nu sint mindru) dar marca volvo merita din plin expresia

VOLVO FOR LIFE

Nu am ramas fara masina ... mi-am achizitionat un nou 850 GLT de care sper sa am mai mare grija . In concluzie momentan am doua 850 uri de acelasi model si an . incerc sa construiesc din doua una mai buna (mai mult decor decit altceva)

si daca pot ajuta pe cineva ..... astept ......am multe de dat... ce merita...........................................................................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offff....imi pare rau sa citesc asemenea randuri - dar cel mai important este ca voi, cei 4 oameni de care spui SINTETI SANATOSI !!!

Spui ca ti-ai achizitionat un alt 850 de care speri sa ai mai multa grija - adica accidentul a avut loc din cauza unor umane erori ale tale ? Chiar de-ar fi asa, bine ca nu ati patit nimic, de aceea exista VOLVO, sa salveze vieti.

Asteptam poze si capul sus, nu privi in pamint - vei trece peste asta !

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca aveti si nevoie de vreo piesa, nu doar sa dati la altii, va anunt ca am o masina de piese, un break din 1995, bleumarin. Eu, din fericire, nu prea am luat multe repere de pe masina. Daca va trebuie ceva, va ajut cu placere. Drum bun de aici inainte, fara accidente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now