feraru3333

PERSOANA JURIDICA CLUB .........

354 posts in this topic

bravo, Nicule!!!! era misto daca venea hartia in 22.09, nu? am si pretentii...

apropo´ de ce scrii cu litere mari? ti-au dat lacrimile si nu mai zaresti? :nana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar daca au fost multi carcotasi, la aceasta "oficializare'', se pare ca a fost singurul care a luat taurul de coarne.Parca vad ca acum toti il lauda, si mai tarziu,continua ca si pe forum :rant: .

@feraru 3333,Nea' Nicu' ::) , asa cum ai realizat acest lucru, fara sprijin de la majoritatea forumului, continua, si fa acest club asa cum l-ai "vazut" dintotdeauna. Romanii,(si de pe acest forum)si nu numai, au avut nevoie de un "lider', bun sau rau;dar care sa-i conduca,asta a fost soarta noastra ca natie... ??? . Nimeni nu poate contesta asta, nici macar pe acest forum, posturile demonstreaza asta. Acum stabileste, singur , sau cu cine ai lucrat pana acum, cum sa fie acest "club".Daca v-a fi ca tine si stimabila ta sotie...o sa fie ceva de respectat.Si asta, multi nu stiu ce inseamna!TOT RESPECTUL! Ai inchis gura la muuuulti carcotasi, nu ca ei ar fi impotriva a ce ai realizat :headbang:,dar cred ca acum se oftica, ca deh s-a putut :P.

Ca fapt divers, dupa ce ai anuntat oficializarea clubului, nu se observa o schimbare de atitudine pe forum?Am probleme cu vizualizarea posturilor, dar observ o CONCILIERE generala, fara sa se emita sanctiuni sau excluderi.E un semn bun ,semn de maturitate :hump: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cineva a scris mai sus ca nu respecta decat "cativa" pe acest forum. Intre timp mesajut a disparut, foarte bine !!! Si-a luat penalizare ?

Edited by DragosGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate si-a sters singur postul.. :hammer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, multumesc.

P.S. Ai apucat sa-l vezi si tu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SFCule ce legatura are sula cu prefectura ? Ce legatura are asociatia lu` Nea Nicu cu forumul Volvo ? In spatiul virtual o sa fie mereu flameuri, injuraturi, interese, bisericute, secte si niciodata nu o sa fie pace si liniste iar faptul ca o sa fie o asociatie de pasionati de Volvo inregistrati la judecatorie chiar nu intereseaza pe cel care se balacareste virtual . Nu mai continui ca ma enervez si nu are rost .

@Dragos, democratia e pt dulai nu pt catei :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogdane, acum 3 saptamini scriai:

"Here we go again :D

evident ca nu sunt deacord pt ca nu vad avantajele, oricum parerea mea este personala si neinteresanta."

Acum ca s-a terminat bine...spui ca nu mai continui si te enervezi ?

Interesant...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Finalitatea dragule, care e finalitatea ? La ce ajuta? Cine cotizeaza? Unde merg banii ?

Ce s-a terminat cu bine ? A rezerva un nume de pravalie nu inseamna ca ai terminat cu bine .

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce nu te relaxezi si sa lasi omul sa duca la capat ce a inceput ?...

Cind o sa-mi spui parerea ta sincera despre cum te ajuta pe tine acest forum, atunci am sa-ti spun si eu la ce ajuta...finalitatea respectiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este o relatie de afaceri dragul meu nu de ajutor si ti-am spus asta de multe ori in parcare si vad ca doresti sa o zic si in public, o spun ca nu ma dor degetele, eu fac bani reparand masini (Volvo si nu numai) ale multor useri de pe acest forum(si de pe alte forumuri). In ultima perioada insa procentul celor din afara forumului care trec pe la mine este mult mai mare decat a celor de pe forum (asta ca o curiozitate a ta) .

Sunt curios care este interesul vostru, cumva are cineva de recuperat niste bani aruncati ? Stau si ma intreb cum o sa impartiti voi banii daca pe forum nu va intelegeti?

Ca sa nu mai spun ca s-au mai strans o data acum multi ani niste bani (1300 lei) si multi au ramas doar cu banii dati si cu un gust amar .

Share this post


Link to post
Share on other sites

E adevaraaaaaat!Volvo Club Romania s-a infiintat!Vazut deja ieri dimineata cu 4 ochi la Deva.Felicitari inca o data Nea Nicu! :hello2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogdane draga, Eu am fost unul din cei care au dat atunci bani si nu am ramas cu nici un gust amar. Despre tine am insa acest gust, caci te stiu cum erai cind ai aparut printre noi, cindva... Eu tot mai sper ca-ti revii.

Pai daca relatia ta cu forumul este una de afacere (nu ca nu se stia deja), de ce nu lasi pe restul linistiti, sa-si urmeze asa cum stiu ei...Spiritul Volvo ?

Dupa declaratia ta oficiala vizavi de forum, crezi ca mai conteaza cum o sa impartim -astia amariti- muntele ala de bani care se va stringe ? O sa tot o tinem intr-o orgie, pe banii userilor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca tie iti place sa canti gratis este problema ta, mie nu-mi place sa muncesc gratis cu scule de mii de euro . Faptul ca tu confunzi niste lucruri sunt numai problema ta, eu din reparatii traiesc si este normal sa cer bani .

Spune clar cum eram cand am venit, eram prost si reparam diverse gratis, atunci eram bun iar acum nu mai sunt, am inteles punctul tau de vedere .

Ma amuz pt ca la ultima sedinta de acum 3 ani cand se negociau functiile la intrebarea ce facem cu banii care raman dupa ce se plateste hostingul raspunsul a fost :"facem si noi un gratar de banii care raman" . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

EU AM AUZIT CA AIA O SA FACETI CU TOTI BANII,NU CU CEI CARE RAMIN

FII SIGUR CA ASA CEVA NU SE VA INTIMPLA

CHIAR DACA O SA FII ,SAU NU, MEMBRU AL VIITOAREI ASOCIATII

Nea Nicule, pare rau la matale da' la corectat scrisul toata lumea e egala :)

Edited by Midnight Caller

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu tipa nea Nicule la mine :D

Gata am inteles si promit ca nu te mai supar cu rautatile mele .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari Nicule! Sa fie intr-un ceas bun! Acum pune-te pe treaba!..:)) Te rog sa ne comunici contul in care trebuie sa ne platim cotizatia si cuantumul anual al acesteia! Toate bune!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari Nicule!

Important este ca sunt destui alaturi,niciodata nu vor fi toti multumiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Putina rabdare, dragi prieteni. Inca nu este persoana juridica, dar peste putin timp va fi. Mai sunt ceva formalitati de inheiat. Pastrati sampania la rece ! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

am vazut o chestie de-asta la un vecin pe casa si mi-a mai venit o idee. :)

post-755-0-65391800-1317213138_thumb.jpg

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astazi am "varsat "capitalul social al asociatiei la banca

o sa va spun si nr de cont unde o sa virati 50 de lei ,cind vor fi indeplinite toate formalitatile

suma reprezinta taxa anuala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce sa zic si eu? Multumim pentru dedicatia lui Nea Nicu si sa dea Domnu' sa se mai stinga animozitatile de pe forum, ca doar nu ne-a obligat nimeni sa venim aici. Eu vad acest forum ca pe un loc in care sa venim cu placere si sa ne respectam reciproc.

Cand sunt gata toate formalitatile as vrea sa virez si eu prima mea cotizatie de dupa cea de la UTC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am vazut o chestie de-asta la un vecin pe casa si mi-a mai venit o idee. :smile:

Hai ca situ ca poti mai mult.

Intrebare . Totul se va face cu o transparenta maxima sa nu fie nimeni suspicios ca bani fug aiurea si nu e un fel de CARITAS nu?

In rest La Multi Ani !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

De-aceea exista cenzor, sa verifice finantele ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ca situ ca poti mai mult.

Cautam ideei, ce sa inteleg din postul asta? Mai concret?

post-755-0-42894800-1317307130_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.