feraru3333

PERSOANA JURIDICA CLUB .........

354 posts in this topic

Bravooooo!!! Eu unul sunt membru al asociatiei ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

formele juridice sunt gata

mai tre formele economice

cind o sa fie si acelea gata o sa se posteze tot ce este necesar

statut

regulament mod de inscriere

etc

mai aveti putintica rabdare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-topic:

Ce seamana cu "O scrisoare pierduta".

O sa avem "putintica rabdare" , pina se va pubila in "Racnetul Carpatilor", na, ca io "cu cine votez?"

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

regulament mod de inscriere

Banuiesc ca este pentru cei ce au lipsit de la Cincis, nu? ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pt toata lumea

Pai si noi ce am semnat acolo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

parca o hirtie

M-ai lamurit :hammer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nanea Feraru ! Cu alte cuvinte....acum o sa ne stampilam toti , dar...toti de pe forum , si... nu numai ,cam ce vrem , avand modelul de stampila , nu ?!

mare gresala !

Hm , o stampila in alb ....face toti banii !

ITI MULTUMIM !

....pt stampila !

ahhhhhh ! am uitat sa sar in sus de bucurie !!! :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: ... :hello2: :hello2:

CINE SAAAAAAAREEEEE, VREA SCHIMBAREEEEEEEEEEE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

TREBUIE NEAPARAT STEARSA !!!!

URGENT !

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oare ...se poate salva ?!!!

Ups ! iar am instigat !

sau...poate am clopotit ?!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu o luati chiar asa. E o simpla tiparitura care se poate reproduce si fara modelul de pe site. Sa ne fure... ce ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

am sters

aline daca-mi dai ceva timp la dispozitie o sa pun stampila ta pe forum

nu este greu sa faci stampila unei firme

Share this post


Link to post
Share on other sites

TREBUIE NEAPARAT STEARSA !!!!

URGENT !

:smile:) Si cand o va pune pe vre-o foaie ?.....o sa fie cu tus invizibil ? :smile:)

Daca imi aduci stampila care nu se poate copia ....... dau de baut la toti cunoscutii tai in timp ce eu beau un redbull de la tine :smile:

....deci eu nu am apucat sa o vad , cum o iesit nea Ferare ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa nu le facem viata usoara unora...desi orice se poate !

Share this post


Link to post
Share on other sites

:smile:) Si cand o va pune pe vre-o foaie ?.....o sa fie cu tus invizibil ? :smile:)

Daca imi aduci stampila care nu se poate copia ....... dau de baut la toti cunoscutii tai in timp ce eu beau un redbull de la tine :smile:

de exemplu stampilele seci ale notarilor. (alea care stampileaza prin presiune, fara a imprima nimic cu tus).

citi cunoscuti s-aduc ? :smile: :smile: Consider ca cine va veni la nationala 2012 sint cunoscutii mei. deci acolo vin cu stampila de notar, si cu redbull. Nu stiu ce-o sa faci tu..... :)

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu .....o sa te intreb doar cate bucati, de "timbre seci" ...caci asa se numesc, vrei . :))

Iuli, am lucrat 3 ani la stampilarie :)) , ...asa ca , crede-ma ca nu exista stampila pe care sa nu o pot copia ;), indiferent daca este de notar , politie , ministerul justitiei , notariale , etc. ; indiferent daca sunt romanesti sau nu , totul se face si problema este ca nu iese doar asemanator , .....ci PERFECT IDENTIC :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu .....o sa te intreb doar cate bucati, de "timbre seci" ...caci asa se numesc, vrei . :smile:)

Iuli, am lucrat 3 ani la stampilarie :smile:) , ...asa ca , crede-ma ca nu exista stampila pe care sa nu o pot copia ;), indiferent daca este de notar , politie , ministerul justitiei , notariale , etc. ; indiferent daca sunt romanesti sau nu , totul se face si problema este ca nu iese doar asemanator , .....ci PERFECT IDENTIC :D

Vreau si eu sa-mi faci muuuuuuuuuulte de alea colorate de care foloseste Mugur Isarescu si le pune pe niste dreptunghiuri de plastic fata-verso :smile::):smile:

Dau un red bull sa nu ma penalizati pentru off-topic.

Edited by zippy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca pune Mugur nici o stampila ; nu cred ca e nici o stampila ; nu stiu de unde o sa faci tu rost de plastic :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avem asociatie. Toate formalitatile sunt gata, avem si cont bancar activ. In curand va fi postat si statutul.

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedeti ce faceti cu regulamentul!!!!!

Ar trebui unul foarte strict sa nu va treziti cu surprize chiar de la membrii care au semnat si depus sume de bani, eventual un jurist sa il analizeze.

Presupun ca sunt si juristi pe forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.