Votarea emblemei Asociaţiei Volvo Club România

Heimdallr
By Heimdallr in Administrativ,
Iniţiez acest subiect la cererea expresă a domnului Feraru. Ideea este să procedăm cât mai democratic cu privire la alegerea emblemei nou-născutei asociaţii, acordând şanse egale tuturor propunerilor. Prin urmare, nu vor exista deliberări, procedeul de alegere va decurge astfel: 1. Propunerile (11 Oct. -16 Oct. 2011)- în această perioadă se fac propunerile pentru siglă. Vor fi luate în considerare numai imaginile publicate în topicul "" şi cele publicate în cadrul acestui subiect, începând din momentul afişării lui. Fiecare imagine propusă va primi un număr de ordine. În această etapă, nu există posibilitatea votării; 2. Votarea propriu-zisă va începe cel târziu în data de 17 Oct 2011 şi va dura o perioadă care va fi anunţată în momentul demarării votului (cel mai probabil o săptămână). Se va putea vota câte o singură variantă. În cazul în care, la final, există egalitate, votul se va prelungi cu câte o zi; 3. Exprimarea rezultatului, bazată în exclusivitate pe rezultatele votului şi nu pe mesajele subiectului. Imaginile de mai jos au fost deja propuse: 1. 2. 3, 4. 5. 6, 7, 8. 9. 10. 11. 12,13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20,21. 22. 23, 24, 25, 26. 27. 28. 29. 30. 31,32. 33. 34,35. 36. 37. 38. 39. 40. 41,42. 43. 44. 45. 46. 47. 48. 49. 50. Pentru fişierele care includ mai multe variante, numerotarea s-a făcut în ordinea de sus în jos şi de la stânga la dreapta. În cazul în care mi-a scăpat vreo propunere, vă rog să mă atenţionaţi şi, cu scuzele de rigoare, o voi include în competiţie. Aşteptăm, în continuare, propuneri. Am rămâne recunoscători dacă le-aţi numerota în continuarea celor preexistente. Această sarcină revine echipei de moderare, în cazul în care nu este îndeplinită de utilizatorul care face propunerea. Echipa Volvo-Club îşi rezervă dreptul de a respinge fără preaviz variantele şi răspunsurile pe care le consideră inadecvate. NEGARE RĂSPUNDERE Volvo-Club România nu este responsabil pentru eventualele imagini cu drept de autor propuse. Volvo-Club România nu îşi asumă sarcina de a urmări existenţa dreptului de autor pentru imaginile propuse, această sarcină revenind membrului care face propunerea.
  • 59 replies