Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

rand

Vand volvo S40 T4 200cp - 2001

9 posts in this topic

Vand Volvo S40 din 2001, model T4 200cp. Stare excelenta tehnic si optic conform varstei, fara modificari fata de original.

Rulaj 132.2xx km. (real, nu se pune problema modificarii kilometrajului)

Este masina de aici.

Dotari : 4 geamuri electrice, scaune incalzite, HU cu navigatie originala, DSA, clima automata. doua seturi de jante de aliaj originale BBS Crater design cu anvelope de vara (Dunlop) si iarna (Kleber).

O sa postez si poze recente, deocamdata am probleme de a atasa fisiere.

Pret 5900 EUR negociabil.

Mai multe info pe PM sau 0747 142874

Share this post


Link to post
Share on other sites

5000 EUR

Acuma are 139.xxx km. Nu prea o mai folosesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pret 4000 EUR!!! Are 141.xxx km. Totul merge perfect, masina de exceptie, dar nu o mai folosesc aproape deloc. Anul asta am facut doua drumuri in afara cu ea ( Olanda si Franta) in rest sta in parcare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa revin si cu poze mai detaliate, dar nu s-a schimbat nimic. Este un S40 intr-o stare foarte buna, fara modificari fata de original.

Share this post


Link to post
Share on other sites

in 6 ani se pot petrece o groaza de lucruri cu o masina

plus ca nici topicul ala nu abunda de poze.....pune si tu macar 5-6 cum ai pus la audi ala a4 :)

chiar.....se tine cu audi-ul T4-ul ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

care audi ???

O sa pun si poze cu Volvo-ul... dar oricum, in afara de model, ca e T4, nu e nimic special :) Daca cineva il cumpara il ia pt ca e T4 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai daca ar fi 1000 de euro da l-ar lua cineva doar ca e t4la 4000 il ia doar daca si arata bine nu e uzat, lovit etc.eu nu as face nici 50 de km pentru o masina la care nu am vazut decat o poza de acum 6 ani .nu te supara, mi se pare mult prea simplu sa faci si sa postezi poze cu masina decat sa vii cu replici gen e la fel ca acum 6 ani....sa fim seriosila audi ma refeream la a4 2,0turbo de pe vwforum, dar poate te confund

Share this post


Link to post
Share on other sites