ValiU

O fapta buna de craciun. Sa ajutam un copilas.

107 posts in this topic

Vin cu o completare la mesajul Inei

Pozele cu copii nu le putem publica.

Ni s-a cerut dreptul la intimitate ceea ce mi se pare mai mult decat corect.

Vi le vom arata la intalnirile de la Polivalenta, nationala.... si ce o mai fi.....

Multumim pentru intelegere iar pe viitor va invit pe toti. Sau de ce nu, data viitoare sa mearga alti 5 (adica de paste sa fie alte 5 sau 6 persoane)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din partea Doamnei de la Protectia Copilului.

Sunt mandru de forumul asta!

Adevarati prieteni!

"Mii de multumiri!

Buna din nou!

Abia acum am avut putin timp si am intrat pe forumul vostru... Am vazut cat de implicati ati fost, dar mai ales prompti in postarea unui feedback, care din fericire este pozitiv. Va asteptam cu drag, oricand veti dori sa ne vizitati!

Referitor la formarea grupului vostru de prieteni, posesori ai acestei marci auto, VOLVO, mi se pare super...

Nu in ultimul rand doresc sa-ti multumesc tie pentru TOT!

Sa ne auzim cu bine!"

P.S. Ultima parte se refera la Laura. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vali, nu esti corect :P Din mesajul doamnei Mihaela ai exclus niste randuri si ai lasat altele...

Te iert de data asta :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Revin cu cateva consideratii la rece... Am putut constata ca acesti copii au, in mare masura, bunurile materiale necesare pentru un trai decent in ziua de azi. Parerea mea este ca Marina, Nicoleta, Alina, Liliana si Claudia au nevoie mai mult de un sprijin educational, pentru a putea sa se integreze cat mai bine in societate atunci cand vor fi mari. Poate luam in considerare ca pe viitor, sa le ajutam cu niste cursuri, sau tot felul de activitati sportive, culturale etc. Imi e greu sa dau acum un exemplu concret, dar cred ca intelegeti ce vreau sa spun. Mai mult insa decat orice, noile noastre prietene ( daca-mi permiteti sa le numesc astfel ) au nevoie de afectiunea celor din jur. Si asta s-a vazut din plin duminica trecuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi ceva meditatii la diverse materii, altfel nu prea au timp, scoala e prioritara.

Desigur ar fi binevenita o excursie in grup, 5-6 masini, poate mai la vara ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...... au nevoie de afectiunea celor din jur. Si asta s-a vazut din plin duminica trecuta.

Banuiesc ca nu ar fi o idee rea , ca la urmatoarea Nationala sa le faceti o invitatie , astfel vor avea ocazia sa ne cunoasca pe toti , noi toti sa le cunoastem pe ele , sa le putem arata afectiunea si suportul celor din Volvo-Club .

P.S. - Dansul il vor invata de la IuliRX ;)

Este o idee ,...... vi-se pare rea ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:P

Pentru ca asa e corect, cum e acum.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now