feraru3333

topic la biiiiiiizzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaa

1,100 posts in this topic

Păi, şi ce dacă i-ai găsit? Tu crezi că noi îţi cunoaştem toţi prietenii? ;D

Va fac cunostinta cu ei, mai ales cu Carusel :D :D :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va fac cunostinta cu ei, mai ales cu Carusel

De la el ţi s-a tras să ai nevoie de run-flat? hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Doctoreeee..., nu mai gusta din medicamente, lasa-le pentru cai ! :smile:

Ce, io m-apuc de integrale cind gust ceva ?

"Nu e betiv cine bea, ci cel ce se îmbata"

Au aparut prezervativele care o tin in sus pentru cei ce au nevoie :downtown: :downtown: :downtown:!!!

“Voinic tânar, cal batrân – greu se-ngaduie la drum"

Share this post


Link to post
Share on other sites

De la el ţi s-a tras să ai nevoie de run-flat? hehehe

Nu de la el, ci de la Expertiza!!! La anii mei merge zicala din poza:

He he he si iar he!!!

post-1775-0-26886200-1339781621_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu de la el, ci de la Expertiza!!! La anii mei merge zicala din poza:

He he he si iar he!!!

A, deci, totuşi, ce scrie în poză i-ai făcut lui Carusel. Sau el ţie? Sau l-aţi invitat şi pe arătosul cu pancarda? Interesant de ştiut ar fi în ce ordine... sau deodată? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, deci, totuşi, ce scrie în poză i-ai făcut lui Carusel. Sau el ţie? Sau l-aţi invitat şi pe arătosul cu pancarda? Interesant de ştiut ar fi în ce ordine... sau deodată? ;D

Nu intelegi ca eu am avut treaba cu Expertiza? Pe Carusel si aratosul din poza (ma bucur ca-ti place asa mult) tii las tie. Sa inteleg ca asa mult ti-au placut pozele mele incat ti-au starnit imaginatia? :laughing4: :laughing4: :laughing4: !

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, sunteţi idolii mei. În fiecare zi îmi fac păcate cu gândul la voi... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, sunteţi idolii mei. În fiecare zi îmi fac păcate cu gândul la voi... ;D

De la gand la fapte nu mai este mult. Vezi ce visezi la noapte ca prea i-ai pomenit incontinuu, inteleg ca te-au marcat, dar nici chiar asa :headbang: :headbang: :headbang: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

sigur ati gustat putin azot ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

sigur ati gustat putin azot ???

Vrei sa spui ca poate am inhalat putin azot :D :D :D. Am fost expus la CO2, dar nu cred ca este problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baieti, cu gainile va intelegeti bine ? Nu mai oua ca-n tinerete, poate o "masina de cusut" le-ar aduce pe linia de plutire... :smile:

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baieti, cu gainile va intelegeti bine ? Nu mai oua ca-n tinerete, poate o "masina de cusut" le-ar aduce pe linia de plutire... :smile:

Tu vrei sa-ti scoata ouale deja batute (omleta)? :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi am fost in spatele unui accident ce putea deveni mortal. A fost doar indoitor de tabla.

V-ati gindit cit de greu e sa te judeci cu vinovatul daca tu esti mort ?

O situatie banala : un golf pe banda 2 vrea sa treaca pe 1 unde o dacie 1300 merge normal. Dacia trage dreapta sa evite, prinde terasamentul, se sperie, trage stinga sa scape, se roteste 180 grade, intra in fata golfului pe banda 2, care frinase si trasese stinga dupa ce-a vazut ce-a facut, si ambii frineaza in disperare, lovindu-se frontal.

Astia sint amindoi soferi prosti. Asa murim nevinovati pe strada !

Norocul chior al ambilor este ca n-au trecut pe sensul contrar, unde era coloana ! Iesirea din eforie nord spre constanta, la 300 m de sensul giratoriu.

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasol! Tocmai de aceea este de preferat sa pastrezi distanta! Bine ca nu a fost mai rau.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iulica si Dan, sunteti off-topic!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Baieti, cu gainile va intelegeti bine ? Nu mai oua ca-n tinerete, poate o "masina de cusut" le-ar aduce pe linia de plutire... :smile:
Poate alt cocos! ... Cand iti spune <Ce vrei draga, avem 15 ani!>, e clar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Herodot, supranumit părintele istoriei, era, şi el, împotriva exploatării aurului din Roşia Montană.***

Descoperire şoc: 80% din britanici sunt cercetători.***

La BAC, noile calificative, ce vor fi folosite începând cu următoarea sesiune, vor avea denumiri mult mai clare. Acestea vor fi “tocilar”, “prost bâtă”, “poliţist” şi “vanghelie”. Elevii care vor obține calificativul “tocilar” vor primi din partea comisiei un paşaport, iar cei cu “vanghelie” vor avea suspendate o serie de drepturi cetăţeneşti pentru o perioadă cuprinsă între 2 şi 5 ani.***

Noul model Dacia va fi conceput de un designer italian: Andrea Bocelli***

Incredibil! Mai mulți fotbaliști români au format împreună o propoziție!***

Oamenii de știință au reușit să obțină ghinion artificial, în condiții de laborator. ***

Microsoft a dezvăluit în avanpremieră cele mai noi şi revoluţionare buguri din Windows 8!

Un tânăr a fost prins conducând pe A2 cu 200 de kilometri pe oră. Poliţiştii nu au înţeles cum a fost posibil, dat fiind că toată autostrada n-are atâţia kilometri.

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

6DPK e că are şase striuri iar 1841 e lungimea în mm, aşa că icsul poate fi lejer şi per sau să lipsească cu desăvârşire... ;D

Da, bre, e 715 da' merită că am Volvo, ăsta mă ţine ocupat o viaţă, nu se strică zilnic (doar săptămânal)... şi am vrut să fie neapărat SKF, că cică-s tari, ei au fondat Volvo, de aia-i zice Volvo, de la SKF... ;D

Ştiu că e scumpe, dom'le, e scumpe, da' e pentru Volvo, dom'le, ăia nu se joacă, e serioşi, dom'le! Maşină de maşină, regina şoselelor... ;D

Google translate. :violent1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vă amintiţi mesajul ăsta? ;D

Sunt de acord cu *** *****. Îl dazaprob doar pentru modul neîngrijit prin care se exprimă şi pentru greşelile gramaticale. Probabil au rezultat din emoţiile inerente stării lui de spirit, de a a-şi spune, într-un final, nemulţumirile.

Sunt de acord şi gândesc la fel, dar sunt conştient că marea majoritate a restului nu mi se aseamănă, prin urmare, extrag ce mă interesează. Şi eu am postat link-uri, imagini şi comentarii inutile dar toate din dorinţa de a-mi exprima revolta faţă de un anumit subiect.

Mă bucur să descopăr că nu sunt singurul (femeile n-ar trebui să aibă drept de vot, copiii se educă cu biciul, pedeapsa cu moartea trebuie reintrodusă, homosexualii trebuie pedepsiţi, "crede şi nu cerceta", necredincioşii să fie arşi pe rug, animalele nu au suflet şi există pentru a fi ucise şi mâncate ş.a.m.d.)

Heil Hitler!

P.S.: Când am zis de homosexuali nu mă refeream şi la lesbiene.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Just like the Y itself, the X looks and feels as if it should be priced higher, which is just about the highest compliment that can be paid to any automobile."

Problema : Sa se afle X si Y astfel incit propozitia de mai sus sa fie adevarata.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

y = Ford Focus

x = Ford Focus ST (din anul 2013)

:iroc:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai daca nu l-ai dat o tura...sa vada cum se sta in scaunele din Volvo si cum se sta in conserva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si crede-ma ca nu va fi primul ! Comanda tu furtune de frana pe OEM si sa vezi distractie ;D

Oricum pana la "Made in Unknown"-ul ala pe care l-am postat eu cu capacul de la vasul de expansiune mai ai ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

UP!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now