Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

alin123

Piese auto Online AutoVector.Ro

7 posts in this topic

Gama de produse comercializate este formata din elemente de reparatie de origine sau aftermarket, pentru sistemele de franare, directie, transmisie, alimentare, distributie, climatizare, suspensie, electrice, motor si consumabilele aferente – aproximativ 70.000 de articole diferite.

De asemenea, un loc important in produsele comercializate il reprezinta elementele de caroserie pentru aproximativ 600 de modele de autoturisme. AutoVector ofera modalitati de cautare cat mai simple, fie folosind catalogul online, fie solicitand sprijinul echipei de vanzari.

AutoVector comercializeaza NUMAI piese auto ce respecta standardele europene si care provin NUMAI de la producatori sau distribuitori autorizati.

Site WEB: http://www.autovector.ro

Telefon:

0730.328.981 - Vodafone

0747.397.387 - Orange

0762.746.145 - Cosmote

piese_auto.jpg

Toata stima !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bună ziua!

Aş fi şi eu interesat de Volvo PN 8626548.

Mulţumesc anticipat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si codul nou ce pret are ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probabil că PN 31253386 e undeva pe la 250 de lei... mai comentăm inutil în subiectul omului care, colac peste pupăză, e şi-n Bursă?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru tine e destul de scump 240 cu tva , dar nu merge la smart daca vrei telecomanda de la smart stiu ca era vreo 400+tva , ma pot interesa :)

Numa bine

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Heim: Nu vad unde sunt comentariile inutile. Am intrebat cat este pretul codului nou. Problem personal ?

@autopiese91: Multumesc pentru pret, si oricat m-as chinui, tot nu inteleg subtilitatea ta. Multumesc, am tot ce-mi trebuie la Smart si daca nu am, imi fac rost :smile:

PS: Prima masina din profil e VOLVO ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites