feraru3333

Intrunirea Nationala 2012

373 posts in this topic

Ramon , si eu tot vineri pe la ora 13 pot pleca din Buzau si chiar mi-as dori un tovaras de drum . Ce zici ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perfect Gabi, pai atunci in drumul meu plec pe la 12 din Bucuresti si trec sa te iau si pe tine, si mie imi este cam aiurea sa vin singur mai ales ca nu stiu daca Gusti sau Vadim merg cu mine asa cum stabilisem initial.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca cel mai bine este sa ne auzim la un telefon si ne punem cap la cap.o.k.?

Oricum , din Buzau nu facem mai mult de 2.45 ore la pas !

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK! Am pregatit cutiile cu "maimute": laptop, muzica, Dice, camere video/foto, cablurile aferente, incarcatoare/acumulatori, GPS, detector, nelipsitii carnati de PLESCOI, JACK DANIELS, MONIE, ZUZU si BIJOUX... :D :D :D

Vreau sa stiu daca ramane valabila intalnirea de maine la ora 10.30, asa cum stabilisem anterior. In functie de raspunsurile voastre, poate replanific ora decolarii si traiectul... ;D

Drumuri bune sa aveti si...la buna vedere! :occasion14::occasion18:

avx.

Edited by avx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am vb cu dani_dy si la 10:30 vom ajunge împreuna in Buzău.Asa ca @avx count on us;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si noi ajungem la 10:30, poate chiar un pic mai devreme. Asadar, acum studiez harta pe care ai pus-o pe forum, ca sa vad unde ne intalnim efectiv. Daca nu ma descurc, te sun, Florin!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok! I'm still counting... :bgsok:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok Gabi, noi ne auzim la telefon. Drum bun tuturor si sa ne vedem cu bine la destinatie fara incidente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Cum se pleaca din Bucuresti?"

Ramon, cine doreste am scris - plecare vineri dimineata, de la Agip Colentina, la 7.30 - 7.45. Eu atunci plec. Am inteles ca tot atunci doreste sa intre in "coloana" Laura si Vlp.

Cine doreste alta ora este problema fiecaruia. Sau bineinteles, cu alt grup cu care se "simte" mai bine.

P.s. Se poate merge si la aspiratie, in spatele meu :iroc:

Drum bun tuturor !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nationala Volvo-Club 2012 a inceput! :hello2:

Conduci un Volvo?

Treci la volan si vino la Slanic Moldova!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa aveti drum bun. :) si sa ne vedem cu bine maine.

Sa nu beti tot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc Florin, dar nu pot plecat asa devreme maine, mai am de rezolvat cateva chestii dimineata. Ne vedem la Slanic. Sa aveti drum bun si multa grija cum mergeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unii pleaca....altii nu pot de restante. :angry5: Mi-as fi dorit sa vin si eu cu voi.... Poate la anul cand termin cu facultatea... Distractie placuta!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ieri am facut cu familia un drum de vreo 260 km. Din pacate drumul a fost un adevarat disconfort pentru sotie : mult prea multe contractii din cauza drumului "bun".

Acest lucru ma obliga ca anul acesta sa fiu doar cu gandul la voi. :( :(

Sa va distrati ca de obicei. O sa beau si eu cel putin o bere cu gandul la voi.

Daca la careva dintre voi va trece prin cap sa ajungeti in Maramures, sa nu ezitati sa ma contactati.

Distractie maxima.

:(

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primul grup a ajuns la destinatie,bine sanatosi fara incidente.

Locatie e perfecta,completa cu toate cele!

Drum bun celorlalti ce trebuie sa vina!

Va curge RedBull pentru Danyx si alcoolice pentru cei ce sunt cu gandul la noi :).

Sent from Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa petreceti frumos colegii, si beti un paharel si in cinstea astora mai vechi care n-au cum sa ajunga ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primul grup a ajuns la destinatie,bine sanatosi fara incidente.

Locatie e perfecta,completa cu toate cele!

Drum bun celorlalti ce trebuie sa vina!

Va curge RedBull pentru Danyx si alcoolice pentru cei ce sunt cu gandul la noi :smile:.

Sent from Tapatalk

Nu va credem pana nu vedem poze :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

post-519-13463324322287_thumb.jpg

Uite una special pentru tine,Roberto!Acum sa imi spui cate beri vrei sa beau in cinstea ta :)

Sent from Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur pentru voi .Se vede ca spiritul Volvo se mentine.Oricum este o bucurie ca avem colegi ce pot si impartasesc dragostea pt acest eveniment dar un pic mai trist ca niciodata nu s-a vazut sponsorul unic al acestei marci alaturi.

Ma uit la Ford ce bine se organieaza o Nationala sponsorizata.In fine, eu va doresc sa va mearga din plin si sa va bucurati de liniste , aer curat ,voie buna si toate cele bune. Poate ca e bine sa visam....

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate sunt blocat in Cluj pana maine - speram sa fi ajuns si eu din seara asta, conform plan.

Maine dupa-masa ajungem si noi la stabiliment.

Pleaca cineva maine din Ardeal catre Slanic? Traseu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e tarziu deloc noi suntem tot aici si vom fi pana duminica.

Sent from Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce va pasa...altii muncesc....si voi va distrati...

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost foarte frumos, locatia de vis, aer curat, cerul noaptea plin de stele, focul magic de tabara "asezonat" cu tuica fiarta si delicatese, coloana pina la Salina Tg.Ocna, poza de grup (sa vedem care iese cea mai frumoasa, caci s-au facut cred vreo suta de instantanee), campionatele de ping-pong si biliard, mini fotbalul sau suturile catre poarta de pe terenul luminat de nocturna, in seara...PISCINA, da piscina...

Am cantat impreuna, intr-un glas CINTEC PENTRU PRIETENI, am ras, ne-am incarcat cu energie (aia care a mai ramas din Spiritul Volvo - pentru carcotasi si pentru cei care se incapatineaza sa nu ajunga in nici un an la vreo Nationala...)

Asteptam poze, cit mai multe, chiar daca nu sint toate 100% calitative - toate vor face ca aceste momente sa nu se uite niciodata.

Fiecare Nationala are frumusetea ei. Unicitatea ei. De aceea ies toate atit de bine. Si aceasta Nationala isi va lua locul, cuminte printre amintirile noastre si peste ani poate va mai reusi sa nasca o unda de nostalgie.

Laura trebuie felicitata pentru TOT efortul depus, cu atitea liste, griji, telefoane, du-te vino intre mese si gazde...ospatari...pentru ca toti cei prezenti sa fie fericiti !

Eu am ajuns acasa si ma bag DIRECT la somn - deseara iar trebuie sa cant pina noaptea tarziu...

Acelasi Matrixxx. Cu bune si rele.

Din praf de stele.

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Florin a cuprins cam tot in spusele lui... Inca o ocazie in care am revazut prieteni dragi si vechi si ne-am facut altii noi, la fel de dragi .

Am fost 17 masini in total. Cam putine,nu? Dar ca sa-l citez pe Avx : "Putini si buni".

Sa nu va imaginati ca a iesit totul perfect. Dar nu cred ca mai conteaza acum. Important este sa tragem invatamintele de rigoare si sa imbunatatim lucrurile cat de mult pe viitor.

Abia astept si eu poze, filmulete. Dar va mai dura un pic pentru ca unii dintre noi, mai norocosi :smile: , inca mai umbla prin tara.

Ma apuca deja nostalgia cu gandul la zilele care au trecut. Asa ca am sa-mi permit sa va spun ca...va iubesc :love5::smile:

Edited by Laura
4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now