eddy

Intalnire la Ploiesti

67 posts in this topic

Sperand sa nu-mi sara in cap nimeni pentru ca nu am pus unde trebuia acest subiect, as vrea sa fac o intalnire pentru cei cu Volvo sau doar pentru cei care le indragesc la Ploiesti.

Venind cu experienta "clubford.ro", unde numarul "cotizantilor" era foarte mare simt nevoie acestui gen de intalniri.

Acolo ne vedeam destul de des si nu mereu in cadre spectaculoase sau meticulos programate. Ne era de ajuns si o parcare mai maricica la intrarea unui parc doar sa avem de unde lua o cafea buna si un Cico. :D

Inainte sa-mi iau Volvo...nu prea vedeam prin Ploiesti ...insa acum dupa ce mi-am luat...sunt "satul "de multimea din Ploiesti care are Volvo insa abia astept sa-i cunosc la un pahar de vorba despre Volvo sau orice gasim mai tentant.

Asadar deschid acest topic cu propunere de vot:

Loc de intalnire: Parcarea de la intararea Parcului Constantin Stere (Bucov)

Data intalnirii: Primul sambata din Aprilie, 7 Aprilie in speranta ca vremea va deveni placuta pana atunci.

Astept propuneri si vizitatori.

Momentan deschid eu lista:

1. Eddy

...

...

...

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

In caz ca vin la prietena mea care sta in ploiesti...venim si noi :D

Edited by zack

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate dam o tura si la Ploiesti! Mai vedem pana atunci! Iuli, tu ce zici? Vei fi acasa in perioada aia?

Edited by Andu G

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io vin acasa, in w/e asta (2-4 martie) , atunci, dumnezeu stie...oricum io vin la orice intilnire din ploiesti daca se fac in w/e si sint acasa.

Interesant e ca n-am auzit de nici o intilnire ford pina acum in ploiesti, ca m-as fi dus si pe la ei...

Oricum , simbata 3 martie sint disponibil si cu volvo si cu fordul. Vine cineva poimiine ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intalnirile Clubford in ploiesti erau organizate de obicei in fata la Proleasing, avand sustinerea lor si bineinteles a lui Vlad Alexe.("Sufletel"). In cateva ocazii au fost si la Bucov in locatia care am propus-o si eu acum pentru Volvo Meeting.

Haideti...astept alte propuneri de locatii sau date...daca nu...atunci populati lista de prezenta.

Ma bazez pe voi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eddy, vin eu poimiine (simbata 3 martie), daca doresti, insa sper sa fim mai mult de 2 insi la parcul bucov. La ce ora ai zice tu ca e ok ?

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare

Dupa cum am spus si in primul post... avem mai multe sanse de a ingrosa randurile daca vremea este mai frumoasa si daca avem mai mult timp sa promovam aceasta intalnire!!!

Daca se vorbeste doar in 2 zile de doar 5 persoane sigur acolo vom fi doar 2 masini care o sa mai si stam 1-2 ore sa ne asteptam unul pe altul.

Trebuie sa purtam discutia aprox 3-4 sapt, tocmai d-asta am propus o zi din inceput de aprilie, in plus avem toate sansele sa fie soare si ceva mai caldutz, masinile curate si proaspat polishate probabil. Ca daca vin acum cu jegul meu...nici pe mine nu ma incanta!

Asa ca ...as prefera sa va treceti pe lista si sa incep sa propunem si o ora adecvata acestei intalniri.

Nu ezitati...VolvoClub - "Divizia Ploiesti" trebuie sa iasa din anonimat! :D

Cand o sa va intalniti , iti spune IuliRx de ce am marcat cu rosu , in cazul in care doresti mai repede raspunsul ori citesti regulamentul ori imi dai un PM ;)

Multumesc ;)

Edited by Danyx

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce nu continuati lista de posibilia prezenta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare

Vremea frumoasa a venit, primavara a inflorit insa voi nu prea va aratati incantati de intalnire!

Probabil nu sunt destui din Ploiesti prezenti pe forum.

Mai astept oricum...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ploiesteni, prea multi, nu sint pe forum... insa , daca inviti si bucuresteni si propui ceva interesant , e posibil sa vina ceva lume...

(ia uita-te la topicul de mai jos sa vezi cum aduci lume la intilniri... )

Edited by iulirx
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maine , in cursul diminetii voi fi in Ploiesti !

Tel. 0730.071.092

BUGA, Alin BUGA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iuli organizam ceva la ploiesti in week-end? Daca e sambata il iau si pe mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vine Marius sint acolo! Il punem sa faca un gratar ! Mai aduna oameni ! (in afara de Laura, care , sint sigur , va veni si ea!)

Eu sint in ploiesti de vineri seara , asa ca orice ati propune e fezabil !

Astept propuneri ! (inclusiv de la eddy, pe care il si astept)

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai atunci ne vedem in weekend la Ploiesti. :hello2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sambata la Ploiesti s-a decis - locatia si ora asteptam de la colegii din Ploiesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci : simbata la ploiesti, prima intilnire volvo aici.

Marius Daniel

Maverick

Vlp

Iulirx

Laura ? (daca vii poate facem un dans....)

Eddy ?

BUZAUL ?

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Colegii din jud Prahova si Brasov?

Edited by maverick

Share this post


Link to post
Share on other sites

De oriunde ar fi, sint bine-veniti !

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu cred ca vin. ori cu vlp (daca ma ia bineinteles), ori cu titiu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aveti grija la radare...:)

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum e sigur că vin şi eu.

Am chiar emoţii...nu am ieşit din "casă" de 14 zile, sunt năuc, aflu că e primăvară, că fluturii s-au îndrăgostit şi simt oameni în stomac, încă o dată "există joi"...iar eu am cei mai buni prieteni din lume...

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

că fluturii s-au îndrăgostit şi simt oameni în stomac...

Marius, poate vroiai sa zici ca oamenii s-au indragostit si ai fluturi in stomac ;D ;D ;D

ps: poate venim si noi, sa vedem ce zice sefa :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovada ca ca e nauc ... :) Ploiesti here we come.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oare aici cum o fi?

doroftei-pub.ro/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now