Laura

In pregatirea Nationalei 2012

92 posts in this topic

Eu inteleg ca s-a batut in cuie. Chiar propun sa ne mobilizam un pic si sa stabilim un weekend (un pic mai calduros) in care sa tragem o fuga pana acolo si sa vedem care sunt optiunile la modul concret. Chiar daca pare devreme... Ce zici, 'agresor', incercam? Si oricine mai doreste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parca, parca m-as baga si io la o excursie p-acolo, insa , fara o data fixa (excluzind 1 mai) n-am de unde sa stiu daca pot sau nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eu inteleg ca s-a batut in cuie. Chiar propun sa ne mobilizam un pic si sa stabilim un weekend (un pic mai calduros) in care sa tragem o fuga pana acolo si sa vedem care sunt optiunile la modul concret. Chiar daca pare devreme... Ce zici, 'agresor', incercam? Si oricine mai doreste...

O idee foarte interesantă, Laura ! Eu mă alătur cu plăcere excursiei, de se va petrece!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bag si eu, sigur ca da :smile:

Si asa nu am mai fost cam demult acolo :D cu ocazia asta voi manca si cea mai buna ciorba de burta :D

Edited by agr350r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata, facem o coloana si merg io ultimul deoarece conduc atât de rău incât GPS-ul meu mi-a zis: "in 50 de metri trage pe dreapta că eu cobor". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu..."in 50 de metrii trage pe dreapta caci conduc eu, tu tine laudatorii" :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca va fi SLANIC MOLDOVA. Daca vor fi alti 12 participanti care vor dori alta locatie (si care au mai participat la cel putin o Nationala), atunci locatia aceea va schimba Slanic-ul.

Pentru vizionare, daca plecam de dimineata, merg si eu - dar trebuie sa fiu acasa seara, la program... asa ca eu o sa merg "destul" de tare... :happy12:

Mincam o ciorba impreuna, vedem cum sta treaba la fata locului, ne relaxam putin si ne intoarcem - insa cine doreste ramine acolo peste noapte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si eu ma intorc! Asta pentru cand? Asteptam sa dea putin caldura?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din punctul meu de vedere am urmatoarele weekend-uri disponibile: 10-11.03. ; 24-25.03 ; 07-08.04.

Mai departe, mai vedem...mai discutam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

As prefera in aprilie sa mergem, se face si frumos :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

parca tot aprilie m-ar tenta si pe mine...punem cauciucurile de vara, sosele mai uscate, etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atunci asteptati chiar spre mai sa fie totul verde si frumos.

Parca lipsa frunzelor verzi si a florilor.... da o nuanta prea gri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

As prefera in aprilie sa mergem, se face si frumos :smile:

parca tot aprilie m-ar tenta si pe mine...punem cauciucurile de vara, sosele mai uscate, etc.

Din aprilie pana in mai - o aruncatura de bat! Asa ca, ne vedem pe 1 mai!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici chiar mai, aş zice eu... E tarziu în raport cu scopul propus. Optez pentru început de aprilie şi eu unul aş petrece măcar o noapte - două.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.montanaslanic.ro/

Mergeeee....! Sint si locuri de parcare, sint si camere suficiente, e teren de fotbal, e piscina, e...bine !

Cind vom merge in recunoastere p-acolo io zic s-o trecem in program !

Iulica, vad ca isi rezerva dreptul de a modifica preturile!!! Asta inseamna ca putem obtine o reducere?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedem noi cind mergem acolo. Tu vii, sau nu ? Daca vii , ne vom folosi de farmecul tau de adolescent inocent ca sa obtinem o bere ! Tu te faci ca nu stii nimic ! Si, in nici un caz , sa nu divulgi faptul ca

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vreau sa vin, dar depinde de consoarta mea! Si in ultima clipa pot aparea! Voi fi elementul surpriza :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate dormi in cort, cu atita surpriza :laughing7: Vezi cite camere sint acolo - cine se inscrie primul are prioritate, ca de obicei...

Deci, cind punem plecarea aia "in recunoastere" ? Sa vedem la fata locului ce ne ofera zona ? Apoi, poate se baga si Asociatia de o organizare. Mie mi-ar conveni intr-o luni, ca am zi libera, asa pot sta si noaptea acolo...E si mai liber traficul... Dar probabil ca voi veti prefera intr-o sambata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desi n-am libere in nici o zi (lucrez 10/7) si prefer sa fug din constanta in w/e , pentru tine vin oricind! si oricite zile ! Oricind ! Hai s-o facem lunea asta,12 martie. Daca sintem numai noi doi, nu cred ca ne-ar parea rau, nu ? Daca vrea cineva sa mai vina , e bine-venit, insa trebe sa plece un pic mai devreme, nu ?

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now