ramiro

sfat service bucuresti

43 posts in this topic

vreau si eu niste recomandari pt un service in bucuresti unde sa-mi schimb distributia si ambreiajul pt un v40 1.8 benzina.daca si-a schimbat cineva recent as dorii si niste preturi informative.multumesc

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! In bursa te-ai uitat? Uite :

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreau si eu niste recomandari pt un service in bucuresti unde sa-mi schimb distributia si ambreiajul pt un v40 1.8 benzina.daca si-a schimbat cineva recent as dorii si niste preturi informative.multumesc

Cauta la Service bun si ieftin in Bucuresti, putin mai jos de postarea ta, bafta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vrei pot sa te trimit unde fac eu service-ul la masini. Am facut 3 distributii si multe altele si sunt foarte multumit. Nu sunt genul de oameni CARPACI cu care ne-am obisnuit...si asta conteaza foarte mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

0724371367 - Florin Flamaropol, firma Gieuroservice srl. sunt profesionisti,

practica preturi mici.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai pm.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai pm.

Zack, pune link ori numar de telefon pe topic! Sau il tii doar pentru tine? :P :P :P

Edited by Andu G

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poftim Andu. Sper sa n-ai nevoie de service...dar in caz ca o sa ai nevoie, Marian il cheama pe domnul cu service-ul. Este la Bragadiru la fosta fabrica de bere Fulgerul. Nr de telefon este : 0723245969

Eu ma declar foarte multumit de acest service si spun asta nu ca sa-i fac reclama. Repar 2 masini la el (a mea si a mamei), am mai fost si cu un matiz si pana acum s-a facut treaba buna. Care suna poate sa ii zica ca e din partea mea....(sunt client de 3 ani si deja ma stie).

ps: Acum aproximativ 2 saptamani era un v40 1.9 diesel p-acolo...ii fierbea motorul!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subscriu pentru Gieuroservice. Programare la ora 16, la 16 am intrat. Pentru 80 de lei au schimbat toate filtrele, uleiul, au verificat tot (3 oameni, se invarteau ca furnicile). Si cand spun tot, apai tot ce mi-ar trece prin cap sa verific la o masina. Trecut revizia in cartea masinii, sticker cu tot ce au facut etc. Sincer - super impresionat.

PS - tot pe forum aflasem de ei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am reconditionat chiulasa la nenea cu care lucreaza Gieuroservice si a iesit foaaarte misto !

Share this post


Link to post
Share on other sites

La nenea, sau la service ? Ca nu e foarte clar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

La nenea CU care lucreaza, nu la nenea CARE lucreaza acolo

Share this post


Link to post
Share on other sites

0724371367 - Florin Flamaropol, firma Gieuroservice srl. sunt profesionisti,

practica preturi mici.

Perfect adevarate toate afirmatiile de mai sus.

Un service cu un colectiv de profesionisti!

Multumesc inca o data pt ajutorul dat de acestia in rezolvarea problemelor avute cu masina.

Probleme in paranteza fie spuse..dar nu am dorit sa merg la un service unde sa nu gasesc pe cineva care sa stie sa umble la un volvo si pe deasupra sa mai ma si jupoaie!

http://www.gieuroservice.ro/index.htm chiar merita !

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreau si eu un servis pentru verificarea instalatiei de aer conditionat va rog

astept pm daca se poate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poti incerca la acelasi de mai sus - gieuroservice. Se ocupa si cu instatiile de aer conditionat - verificare, reparatie/sudare, reumplere...

Share this post


Link to post
Share on other sites

am fost la servisu ala si nu sunt chiar asa priceputi sau invartit 3 ore pe langa ia si nu au gasit nimic miau zis sa schimb radiatoru de racire si sa vad daca merge apoi

Share this post


Link to post
Share on other sites

am fost la servisu ala si nu sunt chiar asa priceputi sau invartit 3 ore pe langa ia si nu au gasit nimic miau zis sa schimb radiatoru de racire si sa vad daca merge apoi

cu tot respectul si scuzele de rigoare - tu vorbesti romaneste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

au zis ca e posibil de la radiator sa fie iam intrebat daca sunt siguri si miau zis ca nu . sa dau 7 mil pe un radiator si sa nu mearga apoi sami zica sa mai schimb si alta piesa ce fac

poate la altele sor pricepe dar aici miau dat de inteles ca nu

iam vazut lucreaza bine la alte masini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recomand si eu http://www.gieuroservice.ro/index.htm, ieri am fost acolo pentru montaj oglinda dreapta S60 (a durat 15 minute) si verificare generala, ocazie cu care am schimbat si rulment A/C care era aproape blocat (golire instalatie freon si completare dupa remontare, completare freon, demontare alternator pentru acces la compresor), sudat bare prindere teava de esapament, diagnoza completa, stergere eroare veche, resetare interval service, schimbat rama numar inmatriculare, verificare si gresare pedala ambreiaj, verificare pompa servo si constatare necesitate schimb caseta directie, completare ulei servodirectie, verificare completa tren rulare. Cost: 650 lei, piese si materiale incluse, durata totala 4 ore.

De asemenea, multumesc membrilor pentru recomandare.

Spor la toate cele!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc si eu colegilor pentru recomandare. Recomand mai departe cu incredere. Baietii de la GiEuroservice sunt foarte atenti si seriosi. M-au convins din prima sa devin client fidel.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

He he - tu ai fost ieri cu "volvo-ul la ora 3"? Adevarul este ca a inceput sa curga cu volvoline pe la ei, ceea ce nu poate decat sa ma bucure. Nu mai conteaza ca sunt la Cuca Macaii, si imi pun de fiecare data navigatia ca sa nimeresc strada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru batrana mea imi puteti recomanda ceva in Bucuresti?

De preferabil mai in partea de Nord sau Vest, ca e dificil sa o deplasez.

In electrica sa fie mai tari... si cu preturi mai la valoarea masinii. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru batrana mea imi puteti recomanda ceva in Bucuresti?

De preferabil mai in partea de Nord sau Vest, ca e dificil sa o deplasez.

In electrica sa fie mai tari... si cu preturi mai la valoarea masinii. :smile:

Pai cam ce ai vrea sa faci la masina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now