Sign in to follow this  
Followers 0
neotrim

urgent, t5-ul se duce la remat

26 posts in this topic

t5-ul meu e avariat in fata, daca sunt doritori de piese unitiva, faceti-mi o oferta, si veniti dupa ea, altfel intr-o saptamana o duc la remat, in Sibiu nu sunt doritori de asa ceva...

post-3946-0-62011700-1359653233_thumb.jp

post-3946-0-91213800-1359653237_thumb.jp

post-3946-0-82323700-1359653241_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decat remat mai bine dezmebrat :) iar caroseria la fier ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Un pret pentru volan si bara dintre amortizoare.

Merci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu acum stau in Sibiu, camin studentesc, nu am unde sa dezmembrez masina, deja necajesc un prieten cu ea in curtea unui service.

Ideea e sa va uniti si sa veniti sa o luati cu totul, nu am timp nici sa stau sa o dezmembrez si nici unde, programul universitar pe anul asta presupune multe stagii prin tara, daca pana la sfarsitul saptamanii viitoare nu reusiti sa veniti dupa ea o duc la fier asa cum e.

Volanul e promis altcuiva cat despre bara daca nu se ia masina integral o voi da jos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pune un pret pentru toata masina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

700 negocialbil, totul e negociabil pe lumea asta..., in spate masina e neatinsa, si in interior sunt doar airbagurile sarite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Tapiteria e din piele? ce culoare si in ce conditie este?

Merci,

Edited by ovidiu xc 70
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

e semipiele neagra, e in perfecta stare mai putin scaunul soferului care e demontat si e roasa un pic in partea stanga, doar roasa, s-a dus culoarea nu e rupta, in rest e ca noua

Share this post


Link to post
Share on other sites

e semipiele neagra, e in perfecta stare mai putin scaunul soferului care e demontat si e roasa un pic in partea stanga, doar roasa, s-a dus culoarea nu e rupta, in rest e ca noua

Merci pentru informatii. Din pacate am nevoie de tapiterie bej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

va-ti hotarat daca veniti dupa ea? imi trebuie raspunsul pana vineri

faceti-mi o oferta pretul nu e batut in cuie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer, mie mi-ar trebui cateva piese de pe el. Bara dintre telescoape, stopurile, jantele si inca multe. Daca nu o cumpara nimeni, cauta-ma, macar sa nu o dai cu totul pe degeaba, mai vinzi cate ceva.

Edited by Bogdan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

bara e vanduta, jantele la fel, stopurile sunt disponibile, imi spuneti ce vreti sa stiu sa dau jos daca o duc la remat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat vrei pe stopuri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

120 lei

masina e estate nu berlina, sa nu confundati, adica nu stiu ce masina aveti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

100 si le iau. Da, si eu am tot estate. Daca te rog, lasa-mi un id de mess si vorbim maine. Eu locuiesc in Arad si cel mai ok este sa le trimiti prin fan-curier sau ceva. Mai stabilim cateva detalii, etc. Daca ai si o poza cu ele ar fi super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

id e acelasi cu cel de aici, poze cu ele gasiti la mine in galerie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!Imi trebuie ruloul portbagajului daca este gri sau negru si intreg/functional.Pret?

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa te contactez asta-seara. Pentru stopuri este sigur. Eventual mai vb despre tipsul de la toba finala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!Imi trebuie ruloul portbagajului daca este gri sau negru si intreg/functional.Pret?

nu am avut rulou

O sa te contactez asta-seara. Pentru stopuri este sigur. Eventual mai vb despre tipsul de la toba finala.

nu este tips, este evacuare free-flow de la turbina pana la spate cu 2 amortizoare, fara catalizator... nu pot da doar tipsul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper ca macar volanul i-l demontezi ar fi o crima sa intre in presa la cat de rare sunt volanele de lemn :confused1: sau a fost avariat la accident?

Edited by Cristian Scutaru

Share this post


Link to post
Share on other sites

volanul este promis unei persoane, nu e avariat doar ca s-a declansat airbagul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atunci totul e ok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

depinde de cat de repede puteti veni dupa ea, a mai ramas caroseria interiorul si motorul daca il doriti, daca nu il dau jos

imi trebuie raspuns cat de repede posibil si sigur, nu pot tine omul incurcat cu epava in curte degeaba, daca veniti pana miercuri e perfect

as dori raspunsul in seara asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

s-au dat jos arcurile, jantele, volanul, stopurile, evacuare si bara dintre amortizoare, in rest masina e completa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0