vlpvlp06

Piese auto si accesorii

213 posts in this topic

Kit trim-uri(ornamente) lemn interior pentru majoritatea modelelor Vovo😊

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turbosuflanta Garrett GT3071R 700382 -4699.99 lei
Compressor: 50 A/R Trim 56
Turbina: 64 A/R Trim 84
Flansa T25
Racire apa si ulei. 
Wastegate intern - actuatorul nu este inclus. 
Putere intre 310 - 475.

Garett.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi ca n-ai ce face cu T25 la VOLVO, aia e de VAG. Pt. VOLVO trebuie flansa T3.

Spor !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poti face un traseu custom,poti face  o flansa adaptoare sau poti da comanda de o turbina cu flansa T3.

Ti-am oferit 3 variante pentru acest produs.Doresti sa faci comanda sau doar conversatie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ti-am raspuns la produsul pe care l-ai oferit la vanzare, si sunt detalii pe care un eventual cumparator le poate afla fara sa intrebe sau fara sa cumpere si sa-si dea seama ca are multe altele de facut ca sa o adapteze. Cea cu flansa T3 este direct fit dupa ce planezi galeria de evacuare stock. In oferta apare doar cea cu flansa T25 care e mult prea restrictiva, nu si optiunea pentru flansa T3/T4.

Cu agresivitatea nu vei face comert, si iti multumesc pentru oferta dar am achizitionat-o deja acum cateva luni la un pret mult mai bun.

Succes, daca un alt coleg moderator considera ca informatiile postate de mine sunt inutile, are mana libera sa stearga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar nu este vorba de agresivitate.

1. Comentariile in sectiunea Bursa sunt interzise(chiar si cele cu intentii bune)

2. Cine isi cumpara un GT 30 pentru Volvo este clar ca stie cu ce se mananca(sau cel putin asa ar trebui)

3. Intrebarea despre achizitie a fost mai mult retorica(stiam ca ti-ai luat un turbo capabil pe care il asteptam pe strada).

5. Legat de pretul mult mai mic - permite-mi sa fiu sceptic dar pana la proba contrarie beneficiezi de prezumtia de nevinovatie.

Consider ca oricum aceste comentarii sunt inutile in aceasta sectiune nu isi au rostul dar ptem deschide un topic cu ce turbo se pot pune/adapta pe motoarele Volvo.

Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solicita acum oferta promotionala pentru pachetele de revizie!
www.vlpauto.ro

Pachet revizie Castrol Edge.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua,

 

Va asteptam pe noua platforma www.vlpauto.ro unde beneficiati de urmatoarele facilitati:

 

- Cautare repere dupa cod original sau aftermarket

- Echivalente pentru codul cautat

- Cautare facila a reprelor dupa model,motorizare,etc..

 

Membrii forumului beneficiaza in continuare de reducere de 5% fata de preturile afisate.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Ma intereseaza protectie bara spate pt un volvo v60 an 2014 modelul de 181 cp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua,

Rog detalii despre"protectie bara spate",nu cunosc acest reper.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua. Ornament pe bara spate sa nu se zgaraie bara cand se baga bagaje in portbagaj. Poate fi si de inox sau cauciuc.

ornament-protectie-portbagaj-cromat-dodge-journey-699804e380be832f84-1100-615-2-85-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate nu va pot ajuta cu reperul solicitat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now