Sign in to follow this  
Followers 0
anedelcu85

Kitul R design la exterior

10 posts in this topic

Va salut,

De curand am achizitionat un volvo c30 din 2008.

Initial am vrut sa fie modelul cu r desing dar intr-un final am cumparat masina fara pachetul sport.

Rugamintea mea este la dvs daca imi puteti recomanda niste siteuri de unde as putea achizitiona

bara fata , bara spate , praguri , aripioara de pe portbagaj (eleron) de pe pachetul r design.

Va multumesc anticipat,

Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca vrei noi vorbeste cu Midnight Caller

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Victor, omul e in Germania! Nu ar fi prea complicat sa i le comande midnightcaller din Romania si sa i le trimita acolo ? Eu cred ca ar fi si mai scump.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , am uitat sa specific , locuiesc in germania, dar de Paste o sa fiu in tara 2 saptamani

Share this post


Link to post
Share on other sites
Victor, omul e in Germania! Nu ar fi prea complicat sa i le comande midnightcaller din Romania si sa i le trimita acolo ? Eu cred ca ar fi si mai scump.

1. complicat nu este...si eu cumpar din Germania, UK, USA, China...

2. am dat reply de pe telefon, unde nu apar detaliile despre masina, locatie, etc

3. cred ca @anedelcu85 poate sa raspunda si singur fiind topicul lui

4. daca vrei sa ajuti raspunde la solicitarea lui ... pe mine nu ma intereseaza comentariile off topic

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pachetul sport este scump nou dar se gaseste la un pret accesibil la dezmembrari .

La C30 R-Design-ul a aparut in 2009 si sunt destul de rare masinile pana in facelift cu R-Design, exista insa un body-kit cum are Victor. Arata exceptional .

PS> Ce culoare este masina ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pachetul sport este scump nou dar se gaseste la un pret accesibil la dezmembrari .

La C30 R-Design-ul a aparut in 2009 si sunt destul de rare masinile pana in facelift cu R-Design, exista insa un body-kit cum are Victor. Arata exceptional .

PS> Ce culoare este masina ?

PS : Dar masina ta ce culoare are? Sa-mi dai adresa ca data viitoare cand vin in Bucuresti sa fac 50 poze masinii tale sa le pun aici ca tu nu pui poze deloc. Doar vreun paparazzi sa te suprinda :)

Daca se gaseste kit-ul asta m-as baga si eu. Mai ales ca ai zis tu ca e usor de schimbat si cadranele interne. Deocamdata astept poate fac vreun gest in toamna sa schimb C-ul cu V-ul. La C30 imi place culoarea de la Polestar. Cine stie codul si ce denumire are?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , am uitat sa specific , locuiesc in germania, dar de Paste o sa fiu in tara 2 saptamani

Prin Suedia poti gasi.Este un site de Sh, vorbesti si sigur rezolvi la preturi mai comode.Ma gindesc ca este mai aproape de tine locatia.

http://en.bildelsbas......de=1&vc1=204[0]=204117100&vcx=5052

Share this post


Link to post
Share on other sites

La dezmembrari m-am gandit si eu initial , am tot cautat pe internet la noi in tara dar din pacate nu am gasit.

Masina este de culoare rosie , o sa fac un topic de prezentare in curand , promit . :)

Prin Suedia poti gasi.Este un site de Sh, vorbesti si sigur rezolvi la preturi mai comode.Ma gindesc ca este mai aproape de tine locatia.

http://en.bildelsbas......de=1&vc1=204[0]=204117100&vcx=5052

Multumesc mult

Deja am gasit spoilerul pe site.

Daca o sa comand de aici va tin la curent cu costurile transportului , etc .

Share this post


Link to post
Share on other sites

La dezmembrari m-am gandit si eu initial , am tot cautat pe internet la noi in tara dar din pacate nu am gasit.

Masina este de culoare rosie , o sa fac un topic de prezentare in curand , promit . :smile:

Multumesc mult

Deja am gasit spoilerul pe site.

Daca o sa comand de aici va tin la curent cu costurile transportului , etc .

Transportul la unele produse poate fi gratuit. In rest pretul transportului transformat in banii nostri este cam 400 lei. Deci daca e sa cumperi peste 1500 lei se merita. La sume mici nu renteaza. Durata transportului este de 5 zile maxim. Depinde de unde iti vin produsele pentru ca au depozite in toata suedia si inclusiv prin germania, olanda si belgia.

Transportul e cam 825 SEK

Edited by nionut76

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0