horica85

yatour hu-603

56 posts in this topic

de unde se poate achizitiona un asemenea device pt s60 mai low cost ca nu as da 300 ron in comparatie cu preturile de pe e bay

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am luat de pe ebay

Samsung Galaxy S on JellyBean

Share this post


Link to post
Share on other sites

de unde se poate achizitiona un asemenea device pt s60 mai low cost ca nu as da 300 ron in comparatie cu preturile de pe e bay

Mai jos de 300 lei nu o sa gasesti in Romania si in plus, la pretul de pe ebay mai adauga asa: 25% din valoare taxe vamale, 24% din valoare TVA, plus transport si vezi daca nu cumva depaseste 300 lei, sau te orientezi catre un emitator FM si ai rezolvat cu cateva zeci de lei

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce poanta tare, pai daca la sursa costa 230 lei cum faci cu adusul din China ?

Pe ebay in germania costa fix 280 lei tot fara transport .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pret achizitie in China - 400 rnb (pret pe Internet) + transport 60 rnb (in interiorul Chinei) = aproximativ 250 lei (cumparat saptamina trecuta si adus din China de un prieten)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si tu un link,ca am si eu pe cineva in China care poate sa mi-l aduca.Multumesc!

S G S3 on J B

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuze am copiat lilkul gresit da le vreau sub 300 ron pentru ca pretul unui yatour complet la producator plecaca la pretul 20 de dolari cu toate acesoriile extra deci un yatour costa 10 dolari am contactat firma producatoare si osa incerc sa fiu reseler poate o sa reusesc asta .

deocamdata am comandat monstre de laei si sunt gratuite astept o confirmare scrisa de la ei

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca reusesti performanta sa vinzi Yatoururi la 15 dolari( le cumperi cu 10, fara periferice si le dai cu 15) atunci imi voi mai cumpara si eu vreo 3-4 de rezerva,.....pana atunci insa poate a-r trebui mutat topucul la cafenea... :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuze am copiat lilkul gresit da le vreau sub 300 ron pentru ca pretul unui yatour complet la producator plecaca la pretul 20 de dolari cu toate acesoriile extra deci un yatour costa 10 dolari am contactat firma producatoare si osa incerc sa fiu reseler poate o sa reusesc asta .

deocamdata am comandat monstre de laei si sunt gratuite astept o confirmare scrisa de la ei

Sa inteleg ca nu iti permiti sa dai 300 lei pe un Yatour, insa iti permiti sa fi reseler :laughing6: . Sau de fapt te gandesti ca poate iti da o mostra gratis si nu mai cumperi de loc? :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu e vorba ca nu imi permit sa imi cumpar un asemenea device dar daca pot sa ma apropii de un pret bun de ce nu de ex de ce sa nu dau 100 de ron si sa sparg 300 de lei ca e musai si alti fac bani pe spatele meu asa cum am patit de multe ori .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu chiar crezi ca noi astia mai batrani care avem Volvo de 5 ani avem ciunga`n par si tu care abia ai descoperit marca ne dai noua lectii ? Tu chiar vrei sa vinzi castraveti gradinarilor ?

Chiar ma consider un idiot pt ca desi am mereu cate un prieten in Shenzen nu am inceput sa aduc yatour din asta, adica le luam si eu cu 10$, transport moka ca tot e omu meu acolo iar aici le dadeam cu 100$, intr-un an eram milionar in USD . :hammer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mostra gratuita. in your dreams!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si asta inseamna 250 lei fara transport .

Share this post


Link to post
Share on other sites

am gresit prima oara, 460 pretul + 15 rnb transportul, aprox. 240 lei

Share this post


Link to post
Share on other sites

460 Yuani X 0,

5480 = 252.08 RON + 8 lei transport in China =260 lei .

Asta e pretul daca ai pe cineva acolo si il aduce in bagaj, altfel e mai mult transportul din China pana in Romania .

Edited by Bogdan G

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.wiiki-tech.net/cp_view.asp?id=355 am comandat asta 25 $ pret astept sa imi trimita mostra

Ma poate ajuta cineva cu demontare hu 603 fara sa fac vro boacana si daca e din brasov as fi foarte recunoscator maine imi vine Yatour :hello2:

http://www.wiiki-tec...view.asp?id=355 am comandat asta 25 $ pret astept sa imi trimita mostra

Ma poate ajuta cineva cu demontare hu 603 fara sa fac vro boacana si daca e din brasov as fi foarte recunoscator maine imi vine Yatour :hello2:

mentionez ca pretul de 25 $ este pentru reseler iar intreg 80$ cu transport gratuit parca si e mai bun decat un yatour

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL

Pai ala e un banal auxiliar cu mufa jack, asa ceva nu se vinde in RO .

E mai bun de ce ? Pt ca ai nevoie si de un player care ramane cand ti-e lumea mai draga fara baterie ?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

De unde as putea cumpara acest cablu in Romania:

http://www.ycarlink.com/pd_18034_Volvo-HU-xxx-8pin-Y-cable-adapter-for-RTI-Navigation-module-and-Yatour-YT-VHY-.htm

Doresc sa cumpar un Yatour dar nu as vrea sa dezactivez RTI-ul (chiar daca nu face nimic acum).

iMIV sare mult la pret, mai este vreo solutie alternativa,ieftina, care sa afiseze video pe display-ul RTI?

Share this post


Link to post
Share on other sites

De unde as putea cumpara acest cablu in Romania:

http://www.ycarlink....our-YT-VHY-.htm

Doresc sa cumpar un Yatour dar nu as vrea sa dezactivez RTI-ul (chiar daca nu face nimic acum).

iMIV sare mult la pret, mai este vreo solutie alternativa,ieftina, care sa afiseze video pe display-ul RTI?

Cabul respectiv, nu cred ca ai de unde sa-l cumperi, doar sa il "confectioneze cineva"

Alta varianta mai ieftina decat IMIV, nu ai din pacate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now