Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AUTO PARTS USA

Comenzi http://www.ipdusa.com/ cu livrare rapida si ieftina!

23 posts in this topic

Aduc, pe baza de comanda, piese si accesorii volvo de pe http://www.ipdusa.com/ la cele mai mici preturi din Romania. Livrarea se face in fiecare joi a fiecarei saptamani. Cost transport minim in tara noastra si livrare la domiciliul clientului. Pentru comenzi mai mari, parteneriate si service-uri se ofera discount. Pentru cei care si-au gasit produsul dorit pe al site, imi pot trimite link-ul iar eu ma voi ocupa de restul.

Daca aveti propuneri, intrebari sau comenzi, nu ezitati sa ma contactati.

Pret. 19 lei / kg

post-6113-0-36833400-1377852325_thumb.jp

post-6113-0-36833400-1377852325_thumb.jp

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bună ziua! Aş fi deocamdată doar curios, până adun bani, cât ar costa bieleta antiruliu din link: http://www.ipdusa.com/products/4789/110128-hd-front-swaybar-end-link?crumbs=P4789,T10031 , în două exemplare, cu tot cu livrare în Oradea. Mulţumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poti gasi si in tara bielete varianta HD si chiar mai ieftin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideea a fost de a oferi o informatie utila unui coleg de forum(chiar daca in unele subiecte avem pucte de vedere diferite ramane un coleg cu VOLVO).

Nu i-am spus sa le ia de la mine,am spus doar ca se pot gasi si in tara.

Daca am fost off-topic rog stergerea postului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am primit deja răspunsul cu preţul pe PM, e foarte prompt domnul, recomand.

PS: Nu-mi trebuie "Mailă", îmi trebuie aipidi. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Auto Parts USA: se poate totusi un pret cum te-a rugat HEIMDALLR ?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e obligatoriu sa il postezi pe topic, credeam ca ai omis sa ii oferi un pret, chiar si pe PM :smile:. Acum vad ca ai facut-o, si repede :)

@Heim: Roger that !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Revin cu o completare...

1. Am rugamintea la dumneavoastra ca cererile de pret sa se faca in cadrul acestui topic, iar eu va voi oferi intr-un timp scurt oferta;

2. Pentru cei carora pretul li se pare mare, am sa-i rog sa se abtina de la comentarii rautacioase, deoarece adaosul practicat de mine pentru membrii forumului este 0%;

3. Inainte de a face comentarii rautacioase, puteti sa calculati valoarea transportului direct pe site-ul http://www.ipdusa.com/ (adaugati in cos produsul dorit, selectati tara si codul postal si veti primi oferta de pret pentru transport), atunci veti vedea diferenta mare de pret, care face ca intermedierile facute de mine sa fie rentabile;

NOTA: Nu toate produsele au preturi mici in USA !!!

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reducere de pret pentru toti membrii forumului!

PRET NOU 5 USD / KG

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Pentru un colet trimis de voi in Bucuresti, in afara de pretul pieselor din colet si pretul de 5$/kg, mai trebuie platita vama plus 24%TVA? Plata cand se face? Merci anticipat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Pentru un colet trimis de voi in Bucuresti, in afara de pretul pieselor din colet si pretul de 5$/kg, mai trebuie platita vama plus 24%TVA? Plata cand se face? Merci anticipat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci de raspuns! Se platesc taxe (vama + TVA) si la produsele second-hand? Cum putem evita aceste taxe? Merci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci de raspuns! Se platesc taxe (vama + TVA) si la produsele second-hand? Cum putem evita aceste taxe? Merci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UP-urile sunt INTERZISE pe acest forum, conform regulamentului care trebuie citit inainte de a posta.

Considera aceasta remarca un avertisment, la urmatorul se va inchide topicul.

Multumesc pe. intelegere

Share this post


Link to post
Share on other sites