Alexandru Marius

Angel Eyes S40 2005

12 posts in this topic

Va salut baieti, aveti idee cum pot afla si eu diametrul sticlei din jurul lupei la far? vreau sa i pun un kit de angel dar nu stiu diametrul, am dat farul jos, am demontat lupa dar nu am cum sa bag subleru' sau o ruleta mai mica samasor, e foarte stramt locul. Ms frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vrei Angel Eyes de ce nu ti-ai luat BMW?

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vrei Angel Eyes de ce nu ti-ai luat BMW?

nu l suport, ma cert mereu cu fratimiu :smile:), e bolnav cu bmw u, pentru el alta masina nu exista, am zis sa i dau un look mai agresiv;) si sincer nu cred ca ar arata rau mai ales ca le pun in spatele acelui geam si nu stric cu absolut nimic design u farului

Edited by Alexandru Marius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off topic:

@Moderatori,

Poate ar trebui mutat acest topic in sectiunea tuning.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

beveu e beveu si volvo e volvo. nu fa din volvo beveu sau din beveu volvo. angel eyes pe volvo nu da rau, da de la distanta zici ca e golf 4 cu faruri modificate sau beveu. cum toata lumea are beveu o sa ai si tu "beveu". tu stii, gusturile nu se discuta, dar mie unul nu-mi place

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca tot vrei sa faci o struto-camila mai bine joaca-te la suspensie, sistem audio, faruri cu bixenon (daca nu ai deja), jante pe 17-18...lasa angel eyes-urile pt BMW si golf ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut la S40 prin Bucuresti dar chiar nu prea se incadrau in decor.

Nici nu pareau ceva de calitate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La farul stang merge sa dai jos lupa f usor(prin interior) , la dreptul nu am reusit din cauza motorasului.Poate ca nici nu am avut scule potrivite.

Sau si mai simplu cu un foehn desfaci sticla de pe far si ai acces la tot ce vrei. Toata operatiunea de demontat/montat la sticla dureaza 15min.

Daca omul vrea sa si puna sigla de benveu lasati l sa o puna.Poate vrea sa mearga la intrunirile cu bemeveuri.

Edited by thor4ever

Share this post


Link to post
Share on other sites

La un Volvo nu prea merge montat angel ais,datorita faptului ca are alta destinatie.

Mai jos ai cateva modele.

post-312-0-34693000-1381152055_thumb.jpg

post-312-0-46099900-1381152059_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer...nu arata rau!! Succes!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pareri si pareri no comment, ce nu s a inteles este faptul ca eu nu vreau sa dau sticla jos ci il pun pe interior sa nu stric cu absolut nimic desig u farului. sincer, daca ii pun nu vad nici o asemanare intre vw sau bmw :))Volvo e Volvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punene si noua o poza ... sa vedem minunatia .. cum arata dupa montare ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now