Bodnariuc Mihai

Intalnire Nationala 2014!

464 posts in this topic

Oameni buni! Haide-ti sa organizam intalnirea nationala pe 2014! Propuneri, sugestii??

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare! Oriunde, numai sa fie!

La munte e frumos in perioada asta......

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mare. E mai aproape de mine. Sa se mai deplaseze si vestul catre est. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si mie mi-ar placea la mare. Sau, ma rog, undeva in Dobrogea... sosele libere, vânt care iti flutura in plete prin geamul deschis al masinii... cai salbatici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce mai intrebi? De obicei cine incepe topicul... :happy12:

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok! Dupa mine care sunt din Suceava, as organiza un tur al manastirilor din Bucovina! Cum as putea sa organizez ceva intr-un loc pe care nu il cunosc?

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bucovina, da! Manastiri, nu cred ca va dori cineva sa viziteze. Nu e timp de asa ceva la o Nationala Volvo-Club. Plus ca noi nu prea suntem dusi la biserica... :angel9:

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca e de calarie se poate face langa Macin cu trasee prin Muntii Dobrogei. Costa 30 lei ora si se desfasoare pe diverse trasee de munte. Nu e ceva static intr-un tarc cum am mai auzit prin alte parti. Oricum depinde unde prefea marea majoritate. Dar intalnirile organizate prin Ardeal sunt la stadiul de luat la cunostinta si atat ptr mine. Prefer sa ma duc la Bulgari ori in Grecia. Distanta e cam aceasi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi culmea sa facem Nationala in alta tara!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai care crezi ca sunt cele mai importante atractii turistice? Manastirile....cred. Ok! Eu daca doriti, ma angajez sa organizez o intalnire in Bucovina! Nu stiu daca v-or fi amatori, eu ma voi interesa de o pensiune, cabana, ceva pentru cazare si o sa postez preturi si conditii......

Asa avem si la Lucina cea mai mare herghelie din tara....... Plus cazarea este mult mai ieftina in zona sucevei....

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca voi spune ca 80% aproape din participanti o sa vina din Bucuresti... oare ma repet ?! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propun să se face la Cluj! ;D

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta ar insemna ca toate intalnirile sa se faca in jurul Bucurestiului? Voi nu vreti sa vedeti locuri noi? Ce sa mai spunem de cei din Satu Mare sau Oradea, Baia Mare.......ei nu sunt oameni? Ar trebui, normal ca locatiile pentru intalnirile nationale sa se supuna la vot intre cei inscrisi sa participe..... Daca aveti alte propuneri, suntem deschisi sa le ascultam si sa le comentam..... Mie, cel putin imi este indiferent unde ne intalnim....totul este sa ne vadem, sa schimbam impresii, sa ne cunoastem, sa socializam si.......intr-un final sa petrecem un wekend de care sa ne amintim..... Parerea mea!

Edited by Bodnariuc Mihai
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seara buna

Din punctul meu de vedere

PRIMAVARA - martie apr mai 70 %

VARA. Iun iulie august 30 % ( avind in vedere ca sunt luni de vacanta , sunt mai " ocupate " in general )

MARE 30%

MUNTE 70%

DOBROGEA - suna bine , inedit cred

SUCEAVA - de asemeni suna bine

Dar cred ca zona de centru a tarii ar fi accesibila pentru toata lumea , nu ?

Din cate am citit aici , subiectul " hot " si se va discuta mult pana la o varinata finala

O seara buna

Vali P

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mihai: Vrem sa vedem cu draga inima si alte locuri, nu-i bai. Da' vrei sa vedem ca vor si altii ;D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt gata sa merg la Nationala. Important este sa vedem unde se face, cand se face si cine se ocupa de organizare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma intereseaza unde se tine nationala. Ma intereseaza sa va cunosc si mai presus de toate PERIOADA in care va fi intalnirea, ca sa stiu cum sa-mi iau si daca voi primi concediu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propun nationala la Bucuresti :). Cu tur de reprezentanta Volvo la Primus, traseu de shopping la Baneasa ori Promenada si cazarea undeva la Ramada. Eventualii doritori pot face inscrieri la BogdanG pentru diagnoza si rezolvarea diverselor probleme. . :) Evident glumesc. Alex are dreptate in ceea ce priveste numarul de participanti din Bucuresti. Normal ca fiecare incearca sa-i fie aceasta intalnire cat mai aproape. Eu mentin parerea cu Dobrogea. :) Mai mereu a fost facuta la jumatatea tarii, incercati si pe la capete. ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa se ocoleasca perioada cu sesiuneile facultatilor. Nu de alta...dar am un masterat de terminat!! :evil6:

Pana acum...din cauza asta nu am venit....si garantez ca nu sunt singurul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brasov cum suna ?

Edited by horica85

Share this post


Link to post
Share on other sites

io zic la mare

in perioada aia cu "litoralul pt toti" adica la inceputul lui septembrie

se cumpara un pachet de o saptamina si cine vrea sa stea o saptamina ok,cine vrea 2 zile ok

pachetele costa cam 300 lei lei cazare pe o saptamina in sept ,adica cit am lpati 2 nopti pe altundeva

la mare exista si campinguri si cine vrea cu cortu ,rulota e binevenit

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mare, la soare, fetitele sunt goale:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.