Bodnariuc Mihai

Intalnire Nationala 2014!

464 posts in this topic

Chiar la Cheile Gradistei vroiam sa propun si eu.Cazare pentru toate buzunarele, locatia frumoasa, si cate ceva de vazut prin imprejurimi.Si avantajul ca toate hotelurile fac parte dintr-un complex cu parcare, restaurant propriu, terenuri de tenis, piscina si altele.

Sent from SGS3 on JellyBean 4.3

Share this post


Link to post
Share on other sites

benzina/ motorina 300+300 km = 40 litri = 40x 6=240 ron minim

cazare pentru 2 nopti la cort = 2x 20 x2 = 80 ron minimum

1 shaorma x 4x3x10 = 120 ron minimum

minim minimorum,fara NIMIC altceva = 240+80+120 = 440 ron. pe 2 persoane vai mama lor, nici apa nu beau.

TU crezi ca se poate asa ceva ? Unde crezi tu ca vine cineva cu 500 ron SINGUR pentru 2 nopti/3 zile ? Tu ai veni ?

SE poate si altfel : daca nu poti sa pui benzina decit de 100 ron NU VII ! Mai stii cum se facea misto de cei care si-au luat bmw si n-au bani sa-i puna benzina ? Ai X5 si pui benzina de 10 lei sa te dai mare ?

Noi sintem altfel , sau tot ciumeci ? Ne dam mari ca avem volvo luat la mina 14 , trage de rupe bmw-ul, si nici macar nu putem sa-i punem un ulei adecvat.

Daca e sa am de-a face cu BMW-isti camuflati in volvisti , mai bine NU !

Ma refer la toti membrii clubului volvo, fara exceptie, inclusiv la mine.

Edited by iulirx
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe mine benzina ma va costa 150-180 euro dar nu-i vorba de mine aici si oricum nu sta nimeni sa-si calculeze benzina. E vorba de cei care ar veni dar nu sunt dispusi sa cheltuie atatia bani. Tocmai de asta incercam sa venim cu cateva locatii ca sa facem cheltuielile cat de mici ca asa vor veni mai multi si asta ne dorim nu? Sa ne intalnim cati mai multi si sa ne "simtem bine". Las pe voi sa hotarati ca sa nu mai apara probleme.. :kiss2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"E vorba de cei care ar veni dar nu sunt dispusi sa cheltuie atatia bani." SA NU CHELTUIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pai astia SA NU VINA ! Cine POATE sa cheltuiasca 1500 ron/2 persoane /3zile sa vina cine nu sa NU vina !

Hai ca nu sintem ca aia de la bmw , care dorm in masina. Sau sintem ?

Ma simt ca la forumul lamborghini cind userii ar vrea dejun de 5 stele cu 15 lei.

Volvo e ca aleA NEMTESTI, sau e mai proasta ? Sau pote NOI sintem mai prosti. In primul rind eu.

Daca aveti o masina scumpa si va dati mare cu ea atunci sa stiti ca TREBUIE sa fiti la inaltimea masinii. Nu va mai lamentati ca n-aveti bani. O sa ajungeti ca aia de la BMW.

Luati-va ceva mai ieftin si nu intrati in forumuri. E mai simplu si mai corect.

PROPRIETARUL DE VOLVO E UN OM CINSTIT cu citiva bani. Daca nu va regasiti aici inseamna ca ......doar vreti sa pareti proprietari de volvo.

Mi-e scirba sa vad oameni care nu-si pot opri orgoliul cumparindu-si masini scumpe far sa poata sa le intretina. Bleahhh

D-asta nu-mi place mie intilnirea de la penny. Numai falsi posesori de volvo. Numai smecheri. Unii dintre ei prieteni cu mine. Am fost si eu acolo. E , cum e, insa e putin.

Cred ca am fost suficient de nesimtit. Ma retrag.

Edited by iulirx
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)))))

Iulica iar ai bagat benzina in D5 ? :)))

In alta ordine de idei ai dreptate pana la un punct. Adica cine nu are bani disponibili/copii/nevasta cu figuri sa nu comenteze aiurea aici. Sa scrie doar cine vrea sa vina 100%

Cu restul...take it easy,multi si-au luat volvo pt ca asta le-a trecut prin mana. Ma crezi ca sunt unul dintre ei ?

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

alex, sint dezamagit. daca eram suparat era bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi ca am explicitat,apasasem enter prea devreme ca scriu de pe telefon :)

Iti inteleg si impartasesc sentimentele,te asigur,dar nu trebuie sa exageram totusi. Stiu ca esti pasional,si pe mine ma mananca cateodata sa arunc vorbe dar trag adanc un abur in piept si ma potolesc :)

Acu e testu' suprem... nu ti-ai aprins o tigara,nu ? :))))

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primul ministru al Romaniei e o curva. Ca si Presedintele, de altfel. Ce sa mai cerem de la simplii membri de club. Tacere. Si sa nu cumva sa faceti ca ei .

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu cine nu sunt? Pana una-alta eu am mers la patru Nationale din patru in ultimii patru ani si nu am comentat niciodata locul sau data.

Asta inseamna de fapt sa fii fan Volvo!

Tu nu stii ce vrei, sau poate vrei sa fie ieftin, aproape de casa, sa pice exact cand iti e tie bine.

Fa o propunere, supune-o la vot si organizeza apoi daca vrei asta. Hai ca poti, esti tanar, plin de entuziasm. Eu promit ca vin fara sa comentez.

m-am referit la faptul ca se vrea la camping la MARE, nu la munte! ... dar se pare ca ai dat cu mucii in fasole! ... foarte urat din partea ta sa gandesti asa, daca erai atent la propunerile mele anterioare, poate ca nu mai spuneai asta! Poate mai citesti inca o data FOARTE ATENT, din partea mea nu s-a pus problema banilor!

Nu ma face te rog sa spun ceea ce nu vreau sa spun aici pe forum ... ar fi mare pacat ... best fan volvo :smile:

Edited by agr350r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare!

Mai exista si modelare pe aici dar nu ai ce sa le faci, sunt de-ai nostri!

De curiozitate, ati urmarit un forum german de automobile?

Marea majoritate a forumurilor au facute planuri cincinale la care participa fara echivoc!

S-au inscris frumos, si fac intalniri trimestriale in 4 locatii(aceleasi in fiecare an) si cea anuala o fac de comun acord, munte, mare!

Data intrunirii anuale este batuta in cuie in fiecare an!

Na, neamtul e neamt, noi suntem mici copii.

Haide-ti sa supunem la vot! Ramane 5-7 septembrie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare!

Mai exista si modelare pe aici dar nu ai ce sa le faci, sunt de-ai nostri!

De curiozitate, ati urmarit un forum german de automobile?

Marea majoritate a forumurilor au facute planuri cincinale la care participa fara echivoc!

S-au inscris frumos, si fac intalniri trimestriale in 4 locatii(aceleasi in fiecare an) si cea anuala o fac de comun acord, munte, mare!

Data intrunirii anuale este batuta in cuie in fiecare an!

Na, neamtul e neamt, noi suntem mici copii.

Haide-ti sa supunem la vot! Ramane 5-7 septembrie?

Poti sa-l insotesti pe colegul VLP in Slovenia, sa vezi cum este pe afara , ca am inteles ca oricum pentru tine nu conteaza banii, familia sau problemele, cand trebuie sa te vezi cu prietenii (in cazul acesta necunoscuti si cei din tara si cei din Slovenia)!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poti sa fii sigur ca am fost la intalniri volvo in strainatate, mai precis in germania! Am locuit in Munchen din 1992 pana anul trecut! Ce este rau in a te intalni cu oamenii noi si sa socializezi?! Citez un coleg de pe forum! " daca nu ai bani, stai acasa"...... O zi buna tuturor.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stau, citesc si nu-mi vine sa cred si nu mai stiu ce sa mai "moderez"...am lasat mai la liber discutia aici tocmai sperand sa nu se confirme, inca o data, ce popor sintem si ce forum plin de oameni cu coloana vertebrala avem... Si iar se ajunge la ton de cearta, acuze si alte trairi mioritice. Bravo , felicitari. In fiecare an, din ce in ce mai rau si mai intepator...

Pina acum avem concret:

- data Nationalei 5-7 septembrie - Venus.

- locatii propuse: La Mare sau la Munte...Fundata, Cheile Gradistei sau Sambata de Sus

.............

In rest, cip-cirip si galceava.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parerea mea e ca la mare ne vom duce majoritatea in timpul verii, macar o data cu familia, rude, prieteni...

Sustin ideea muntelui..aer curat, peisaje mai frumoase...

Asa ca cine e pentru munte sa se inscrie pentru munte, cine vrea mare sa scrie mare.In felul asta pana la 1 Aprilie vedem cine are majoritatea.Incep eu.

1.Vita_Fresh-munte

Sent from SGS3 on JellyBean 4.3

Share this post


Link to post
Share on other sites

AMIN!

1. Vita_Fresh - munte

2. Agr350r - munte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stau, citesc si nu-mi vine sa cred si nu mai stiu ce sa mai "moderez"...am lasat mai la liber discutia aici tocmai sperand sa nu se confirme, inca o data, ce popor sintem si ce forum plin de oameni cu coloana vertebrala avem... Si iar se ajunge la ton de cearta, acuze si alte trairi mioritice. Bravo , felicitari. In fiecare an, din ce in ce mai rau si mai intepator...

Pina acum avem concret:

- data Nationalei 5-7 septembrie - Venus.

- locatii propuse: La Mare sau la Munte...Fundata sau Cheile Gradistei.

.............

In rest, cip-cirip si galceava.

Matrixxx

am propus si yo Sambata de Sus... :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nazkamike-don't worry, e luata in considerare si oferta ta.

Sent from SGS3 on JellyBean 4.3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oriunde la munte. Dar merg si in Dobrogea, daca iese asa.

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

nazkamike - imi cer scuze, am reeditat.

Pina acum:

1) Vita-fresh - Munte

2) Agr350r - Munte

3) Feraru - Mare

4) nionut76 - Mare

5) Matrixxx - Mare

6) mariusdaniel - Munte

7) nazkamike - Munte

8)I love Volvo - Munte

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strans strans :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by nionut76

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.