Bodnariuc Mihai

Intalnire Nationala 2014!

464 posts in this topic

Munte prima optiune

Dobrogea a doua optiune

Seara buna

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar la Cheile Gradistei vroiam sa propun si eu.Cazare pentru toate buzunarele, locatia frumoasa, si cate ceva de vazut prin imprejurimi.Si avantajul ca toate hotelurile fac parte dintr-un complex cu parcare, restaurant propriu, terenuri de tenis, piscina si altele.

Sent from SGS3 on JellyBean 4.3

zona e mirifica iar daca lumea nu este multumita de locatie se poate merge mai sus circa 5 km unde se situeaza un complex turistic cred eu mai bine organizat . Dupa opinia mea restaurantul de la cheile gradistei lasa putin de dorit cazarea este satisfacatoare ca pret si conditii
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Vita-fresh - Munte

2) Agr350r - Munte

3) Feraru - Mare

4) nionut76 - Mare

5) Matrixxx - Mare

6) mariusdaniel - Munte

7) nazkamike - Munte

8)I love Volvo - Munte

9) Vali PV 70 - Munte (Mare)

10)Bodnariuc Mihai - Munte

11)horica85 - Munte

12)dalin1970 - Munte

Cred ca mai putem face "votarea" asta pina luni dimineata. Observ ca vizualizarea topicelor altor subiecte de pe forum au mai multa importanta pentru unii decit Nationala...

Apoi vom hotari locatia propriu-zisa tot intr-o saptamina -10 zile maxim.

Cei care citesc acest forum si doresc cu adevarat sa vina, au destul timp sa se decida si dupa aceea. II asteptam cu drag ca intotdeauna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci Marea este castigatoare :). Sa decidem si locatia. E prea general mare-munte :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana Luni mai este :D

Pot sa ma pun cu 2 voturi? Pentru ca vine si Scufita Rosie :D care vrea tot la munte :P

Ok.Pana Luni votam zona de relief, apoi trecem la locatie exacta.

Sent from SGS3 on JellyBean 4.3

Share this post


Link to post
Share on other sites

zona e mirifica iar daca lumea nu este multumita de locatie se poate merge mai sus circa 5 km unde se situeaza un complex turistic cred eu mai bine organizat . Dupa opinia mea restaurantul de la cheile gradistei lasa putin de dorit cazarea este satisfacatoare ca pret si conditii

Pai eu de complexul de sus de pe munte vorbesc. Jos e rau, nu au parcare suficienta, e praf etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

as fi interesat si mi-ar face placere sa particip la aventura si sa va cunosc, sper sa se stabileasca data si locatia, si atunci pot decide daca ajung sau ba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avand in vedere ca sunt aproape de Cheile Gradistei, unde by the way, e foarte frumos, mi-ar place sa va fac si eu o vizita, daca va ramane locatia finala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai, crezi ca in afara se Vali (Vlp), ar mai merge cineva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce nu?

Şi eu aş merge. În Muntenegru zic, nu la Naţională.

Edited by HEIMÐALLR
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa o analiza mai ampla a acestui topic care din pacate s-a dus "pe ulei" ... am luat o decizie de a ma hotara daca vin sau nu intr-un ultim moment!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acest topic s-a dus "pe ulei" din cauza voastra. Voi care scrieti n-spe pagini de vorbe.

No offence.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acest topic s-a dus "pe ulei" din cauza voastra. Voi care scrieti n-spe pagini de vorbe.

Florine, adevar graiesti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai e putin pana luni, cand hotarâm daca se merge la munte sau in Dobrogea. Mai vine cineva la Nationala in 2014?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate marea e prea departe pentru mine, si spun asta nu din cauza costurilor ci din cauza galagiei provocate de "puta" cea mai mica din familie!! :D.( Nu-i obisnuit sa fie calator ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar la munte, vii? :D

Sent from SGS3 on JellyBean 4.3

Mai intrebi??? :D

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok.Trecem la vot,atunci.

Pana acum avem asa:

1) Vita-fresh - Munte

2) Agr350r - Munte

3) Feraru - Mare

4) nionut76 - Mare

5) Matrixxx - Mare

6) mariusdaniel - Munte

7) nazkamike - Munte

8)I love Volvo - Munte

9) Vali PV 70 - Munte (Mare)

10)Bodnariuc Mihai - Munte

11)horica85 - Munte

12)dalin1970 - Munte

13)Nelu - Mare

14)badgogo - Munte

Lista ramane deschisa pana Luni.

Şi eu aş merge. În Muntenegru zic, nu la Naţională.

Pai in Muntenegru ai mai fost,la o Nationala,nu. :D

Mai vine cineva la Nationala in 2014?

Cu siguranta vor mai fi care vin,dar nu stiu sigur acum...munca/obligatii etc. De exemplu colegul Stronghold.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca sint acasa, nu sint plecat la munca, vin oriunde in tara sau nu. Daca se aduna la nationala 31 de masini la poza de grup ,sau mai mult ,ma tund chel si-mi vopsesc chelia in ce culoare am la indemina. Sau va las pe voi sa ma tundeti/vopsiti la par cum vreti voi pentru 24 de ore. (dupa aia ma tund chel)

Edited by iulirx
4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

WOW. Asta da anunt. Daca nici asa nu se strange lumea, nu stiu ce sa mai zic :headbang:

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.