Bodnariuc Mihai

Intalnire Nationala 2014!

464 posts in this topic

Deci, cum stam cu banutii de avans?

Când trebuie platit la pensiuni,ca sa fim siguri ca avem rezervarea facuta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pina la 1 mai il stringem si imediat dupa il platim.

E discutat acolo sa nu ia nimic in perioada 5-7 sept chiar daca nu am platit inca avansul. Asta e valabil pina dupa 1 Mai, dupa aia nu mai avem nici o garantie daca nu dam avansul.

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca sa nu va simtiti "deosebiti", pe forumul SmartFan se incerca o intrunire acum de 1 Mai. Dupa ce a platit o singura persoana avansul, s-a anulat toata treaba pt. ca nu a mai postat nimeni pe topic :)

Deci tot romanu' e la fel :)

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

marius daniel - matrimoniala

matrix - matrimoniala

feraru3333- dubla

iulirx - dubla

dany dy - matrimoniala

popicu - tripla

i love Volvo - matrimoniala

Vita_Fresh - dubla. (nu mai este matrimoniala, camerele sau luat in ordinea platii avansului...). Insa in camera se pot lipi foarte usor cele 2 paturi si pusa o patura sul intre ele.

avx - tripla

mariusb - fara cazare

dalin1970 - urmeaza sa plateasca avansul. - camera dubla Denisa

agr350r - urmeaza sa plateasca avansul. doreste tripla la Denisa.

maverick - doreste tot la Denisa dar a ramas disponibila doar camera tripla...

De acum incolo, urmeaza cealalta vila, cu 9 camere duble + 1 apartament.

Cine sparge "gheata" ?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un pic nu intru pe forum si raman fara locuri!! :D

Tinand cont ca suntem numerosi 2 adulti + un baiat 7 ani + un prunc de 2 ani am sigur nevoie de o camera tripla.

Se ofera cineva la un schimb de camere?? :D

Luni depun si eu un avans.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am camera dubla la Denisa. Acolo, orice camera dubla mai poate primi inca un pat. Daca nu renunta altcineva ma duc eu la Lazar la o dubla si vii tu in locul meu la Denisa.

Fara legatura cu ce am scris mai sus :

Daca aveti biciclete , e pacat sa nu veniti cu ele. Eu am una care se pliaza si am sa vin cu ea.

Edited by iulirx
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gandeam la o activitate ce sigur ar fi apreciata de participantii acestei intalniri. Cum ar fi daca v-ati rezolva anumite probleme ale masinii personale de fata cu restul colegilor? Chiar si un schimb banal de placute de frana sau de ulei! Ce parere aveti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu pot renunta la camera de la Denisa pentru @badgogo mai ales ca vine cu copiii. Ma duc la Lazar dar tot in camera cu matrimoniala. @badgogo te costa o bere rece la halba :)

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am camera dubla la Denisa. Acolo, orice camera dubla mai poate primi inca un pat. Daca nu renunta altcineva ma duc eu la Lazar la o dubla si vii tu in locul meu la Denisa.

Eu pot renunta la camera de la Denisa pentru @badgogo mai ales ca vine cu copiii. Ma duc la Lazar dar tot in camera cu matrimoniala. @badgogo te costa o bere rece la halba :smile:

Multam mult baieti!

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa spargem gheata !

2 camere la Lazar pentru mine

1 cam dubla

1 cam single ( daca este ) daca nu tot dubla

Luni fac plata avansului . Cat ar trebui pt 2 cam ? 300 - 400 - 500 ?

Merci anticipat

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

100 ron pe camera. Daca doresti poti da mai mult acum si mai putin la final, depinde doar de tine.

Camerele single nu sint la nici o vila, toate sint duble sau mai mari. Nu-i problema daca stai singur in camera : poate prinzi o caprioara, poate ajuti un suflet stingher, stiu si eu... :smile:

Avx-ul e DJ si sufletul distractiei de dupa ora 21 , daca nu ma insel. Sau ma insel ?

Iau eu apartamentul de la Lazar. Vin fii-mea si fii-miu. (in total :1 dubla la Denisa + apartament la Lazar)

Daca depasim numarul de locuri pina la 1 mai, promit sa ma mai duc acolo inca o data sa mai caut cite locuri vor mai trebui, insa sa se plateasca avansul de 100 ron.

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci de raspuns

Un cont , banca , RO ul , de unde il aflu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cateva pagini mai inapoi este contul cu toate detaliile.

Sent from SGS3 on JellyBean 4.3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok .

S-a notat . contul era postat !!! sorry !!

RO ul l-am gasit in una din plati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

dalin1970 - urmeaza sa plateasca avansul. - camera dubla Denisa

agr350r - urmeaza sa plateasca avansul. doreste tripla la Denisa.

maverick - doreste tot la Denisa dar a ramas disponibila doar camera tripla...

...

Nu am nevoie de camera tripla - fie "mutam" pe dubla fie voi renunta la ea in favoarea cuiva cu copii. Insa ma vedem pana atunci. Am platiti si eu azi avansul si cotizatia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am nevoie de camera tripla - fie "mutam" pe dubla fie voi renunta la ea in favoarea cuiva cu copii. Insa ma vedem pana atunci. Am platiti si eu azi avansul si cotizatia.

Iau eu tripla ta! :D

Edited by badgogo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atasat plata !

post-5978-0-46217600-1396949083_thumb.jp

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare!

Mai este vre-o camera?......pana m-am trezit si eu.......as dori o camera tripla.......

Cine se ocupa, vreau sa sun si sa vorbesc cu organizatorul,,,,sau......viceversa

0725688880

Vine cineva cu cortul?

Rugamintea mea este sa ma sune cine organizeaza si strange banii, eu acum sunt in Ukraina si nu prea este internet in zona unde sunt eu.

Va multumesc anticipat!

Edited by Bodnariuc Mihai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai sunt camere la pensiunea Lazar ( cateva pagini in spate ai detalii) . Deocamdata nu-i nimeni cu cortul decat Bogdan cu rulota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poti veni cu cortul daca faci consumatie la una dintre vile. Mai sint inca locuri la Lazar. Nu incurajez sa se vina cu cortul deoarece proprietarii nu vor acest lucru, insa pentru cei care CHIAR nu au bani am sa fac in asa fel incit sa fie primiti acolo. Sper sa nu veniti multi cu cortul....

Suna-ma pe mine la +40 726 717 961 Iulian.

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare!

Mai este vre-o camera?......pana m-am trezit si eu.......as dori o camera tripla.......

Cine se ocupa, vreau sa sun si sa vorbesc cu organizatorul,,,,sau......viceversa

0725688880

Vine cineva cu cortul?

Rugamintea mea este sa ma sune cine organizeaza si strange banii, eu acum sunt in Ukraina si nu prea este internet in zona unde sunt eu.

Va multumesc anticipat!

Cu cortul, nu s-a anuntat nimeni inca. Eu unul vin cu rulota. Daca nu o sa fim primiti in curte, gasim noi un loc unde sa putem campa fara probleme. PS, nu o sa fi singur in natura. Edited by mariusb

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.