Bodnariuc Mihai

Intalnire Nationala 2014!

464 posts in this topic

Da, asa au zis si la tv ...dar am vazut un grup de turisti (DE) cu motociclete coborand de pe TA si nu pareau suparati (cum ca ar fi luat amenda).

Singura amenda pe care cred ca o poti/putem lua este de intrarea pe un drum restrictionat.

Din comunicat atasat de tine ;

"Conducătorii auto sunt rugaţi să respecte semnalizarea rutieră instituită la capetele

sectorului de drum restricționat. În cazul producerii unor accidente rutiere pe acest

sector de drum, km 34+500 (localitatea Rânca, judeţul Gorj) şi km 148+414

(localitatea Sebeş, județul Alba), declarat închis circulaţiei publice, responsabilitatea

aparține în totalitate conducătorilor auto care se deplasează pe traseul mai sus

mentionat, în conformitate cu prevederile legale."

PS: oricum partea frumoasa a TA este intre Ranca si Obarsia Lotrului., intre Obarsie si Sebes din punctul meu de vedere este un drum normal, fara nimic spectaculos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am vrut sa ma duc in weekend pe Transalpina si era inchis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu ma duc pe sebes oasa si la intersectie fac la stinga spre voineasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va rog sa mai inscrieti inca o familie cu 2 copii - fam Toporan -, care au placerea sa fie alaturi de noi la Nationala Volvo.

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos. Cine tineva o evidenta a celor inscrisi? Banuiesc ca se considera inscris doar cine a platit avansul, nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am invitat un volvist la intalnire, ramane de vazut daca poate si o sa vrea sa vina. Deocamdata l-am convins cam 95% restul e problema lui.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o tinea matrix

hai sa stigam catalogul din nou

feraru3333

Share this post


Link to post
Share on other sites

o tinea matrix

hai sa stigam catalogul din nou

feraru3333

MariusDaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu, vin dimineata...plec seara!

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu, vin dimineata...plec seara!

Vrei sa spui "venim dimeneata si plecam seara", nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ 2 familii :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezent si eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place ca initiatorul topicului, care a facut mare valva la inceput, nu a mai intrat pe forum de pe 9 aprilie :D. Scuzati off topicul!

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu voi pleca de pe 4 de aici si voi dormi la Arad probabil si apoi o sa ajung (sper) lejer vineri. De stat voi sta pana duminica si plec mai departe la Bucuresti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prieteni,

Nu asa ca ne zapacim - facem asa - verificam lista de mai jos - daca nu suntem pe lista sau exista modificari in ceea ce ne priveste o adnotam. Pentru colegii care au invitat alte familii - de specificat in lista, pe rand, conform tabel numele familiei // cu sau fara copii (cate paturi in total in camera) si invitatii cui.

Pentru a pastra relevanta:

- va rog sa nu spamam inutil de dorul de a scrie // plictiseala - riscam sa nu ne iasa la calcule.

- adnotari doar pentru cazare - colegii care nu raman peste noapte sunt rugati sa nu adnoteze aceasta lista - cu mesele, felicitarile si dansul ne descurcam onsite - doar sa ne onoreze cu prezenta.

- la cazare au prioritate colegii cu copii (mici), noi restul dupa. Fara pretentii / comentarii.

Fisierul excel de la acest link trebuie adnotat ca lista de participanti, nu modificati formulele de calcul de sus la total - ne ajuta la necesar total camere si respectiv alocarea pe camere.

https://db.tt/gdqKGehI

Edited by maverick
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci la mine ca modificari: 1 persoana fara copii si stau la cort...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reconfigurati va rog fisierul excel sa poata fi deschis si cu versiuni mai vechi de Office. Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci la mine ca modificari: 1 persoana fara copii si stau la cort...

Unde o sa pui cortul ? E vreun camping in zona ? Intreb ca ma bate si pe mine gandul...... :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.