onezero

Cum arata ACUM masina ta?

271 posts in this topic

m-am gandit sa avem si un topic de genul acesta. aici se pot posta poze cu masina pe care o detii, ca ii murdara, ca ii curata ca acuma scrii ca ai spalat masina si atasezi o poza sau ca acuma ai iesit din off-road, nu conteaza. conteaza sa fie masina ta. incep eu

2hmohgl.jpg

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

post-143-0-77159300-1397487700_thumb.jpg post-143-0-28844200-1397487701_thumb.jpg

post-143-0-06811200-1397487702_thumb.jpg

nenea Iulirx, masina am vazutosi e foarte frumoasa dar unde sunt cei 25 de cai???

Share this post


Link to post
Share on other sites

La vinatoare de bmw-uri... :)

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prima este linga lacul Sf.ana, a dpua pe drumul de la Anina spre Resita (parcul national Semenic), iar cascada se numeste Bigar si este unica in lume daca ne referim la forma ei. Se afla tot in Semenic pe drumul de la Baile Herculane la Oravita.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

La spital si sa gandit si celalat v50 sa o puna pe colt unde NU se ridica masini

Foarte frumos iulirx, cred ca ceilalti pasionati de volvo si membri al clubului nu se supara daca pui o poza si cu fordul, oricum de acolo pleaca si multe din volvo-urile noastre

post-3455-0-00525800-1397505356_thumb.jp

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

La cabana Susai

post-143-0-45586100-1397505578_thumb.jpg

La cabana MUntele Rosu

post-143-0-93834500-1397505578_thumb.jpg

Toate 3 , lipseste loganul

post-143-0-42283900-1397505579_thumb.jpg

ST-ul pe Voineasa

post-143-0-56728600-1397505747_thumb.jpg

RS-ul

post-143-0-88315900-1397505747_thumb.jpg

Edited by iulirx
4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

superb !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mega like!

Incerc sa citesc gandurile lui onezero, si cred ca merge orice poza cu masina ta! In orice situatie, si daca ai un st,sau rs merge si fordul :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

.

post-3963-0-25933600-1397506960_thumb.jp

post-3963-0-62432400-1397507008_thumb.jp

Edited by Chris
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ cristi muresan, unde sunt capacele OEM ?:)) am spus mai sus ca o poza cu masina ta, ca ii logan, hyundai, merc, beveu', tvr, nu conteaza, masina ta sa fie:d

@iulirix, si eu sunt un mare fan volvo si ford, si nu din faptul ca au colaborat ci din copilarie, dar ce vroiam sa intreb si daca vrei imi raspunzi, daca nu, nu. de ce ti-ai luat 2 forduri si 1 volvo? care e de oras? care e de adrenalina? si care e de fun? ca toate 3 intra in categoriile astea. superbe in orice caz !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Capacele au fost redistribuite la bucuresti când masina era la fostul proprietar

Share this post


Link to post
Share on other sites

@iulirix, si eu sunt un mare fan volvo si ford, si nu din faptul ca au colaborat ci din copilarie, dar ce vroiam sa intreb si daca vrei imi raspunzi, daca nu, nu. de ce ti-ai luat 2 forduri si 1 volvo? care e de oras? care e de adrenalina? si care e de fun? ca toate 3 intra in categoriile astea. superbe in orice caz !

S60-ul vreo 260 cai

ST-ul 250 cai

RS-ul 450 cai

Care crezi ca este de adrenalina? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va rog hotariti-va daca e topic de poze si stergem comment-urile, sau de comentarii pe langa subiect, si il stergem sau mutam la Cafenea ?

@Onezero, e topicul tau, ce decizi ? Sa nu zici ca ma bag din nou peste tine :)

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

.

Frumos rau S40-ul asta si daca nu ma insel vad masina destul de des pe Splai, langa Timpuri Noi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@midnight caller, topicul asta l-am facut ca sa avem si ceva nou pe langa "ce s-a mai stricat.." 'ce volvo detineti.." si altele. eu m-am gandit sa fie numai de poze si de comentariu, dar e si decizia ta. daca consideri ca e mai bine sa-l mutam in cafenea, hai sa-l mutam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideea e sa nu se faca o varza....pleci sa zicem de la poza ta, si se ajunge la discutii suspensie lowered vs. stock, motoare, apoi cum se scoate DPF-ul. Asta e obiceiul din pacate pe aici. Precum vezi, deja de la poze cu masini s-a ajuns la puteri de motoare FORD si capacele de roata.

Daca se mentine discutia la topic, putem sa il lasam asa...

Ca sa revenim la topic, cam asa arata baba mea proaspat vopsita si spalata :)

post-3-0-45548700-1397547317_thumb.jpg

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci MC foarte tare masina!

Acuma imi exprim si eu parerea se citeste si apoi daca se decideo curatenie pe topic te rog sa stergi! Poate ar prinde bine topicului sa ne putem lega si de detaliile pozelor si ale masinilor /masinii din poza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,este normal sa existe comentarii pe tema. Dar nu pe cu totul alte teme :)

Multumesc frumos pt aprecieri !

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

imi place foarte mult culoare si jantele .... :headbang:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Așa arată din interior:

Sper că și filmurile sunt acceptate iar promit voi reveni și cu videouri din exterior dar trebuie să o duc la spălat mai întăi.

Disclaimer: Deobicei plec de la pompă fără să-mi pun centura de siguranță, o pun când ajung la șosea. E singurul loc unde plec fără centură, din reflex o pun chiar și dacă mă duc 5 m în curte. Nu o pun ca să plec mai repede așa cei care sunt în spatele meu nu așteaptă o veșnicie.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Arpi, nu se vede in film, sau nu merge iluminarea bordului?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Arpi, nu se vede in film, sau nu merge iluminarea bordului?

Merge, numai că filmul a fost făcut pe la amiază și în "post producție" culorile au fost modificate și contrastul a fost mărit. Nu am pus accent pe illuminarea de bord :D care este setat aproape de minim că mă deranjează noaptea.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now