seat

Vand volvo 240 si 244

11 posts in this topic

vand 2 buc volvo

volvo 240 , 1983 , 2300 cmc, 100.000 km, Aer conditionat

volvo 244, 1979, 2172cmc, 100.000 km, Servo

benzinare, functionale, inmatriculate. Variante vanzare piese de schimb, sau schimburi cu alte automobile mai noi.

mail :

crysty97@yahoo.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

detalii si poze se trimit pe adr de mail...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Detalii si poze se pun AICI (conform regulamentului pe care nu te-ai deranjat sa-l citesti) sau in 24 de ore topicul tau dispare.

Nu uita si de numar de telefon

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

dl "pt orice pesa a lu volvo"...... cu regulamentu ca regulamentu....dar cu tonul ...nu ai nimerit ... ai reusit sa transmiti doar ca te deranjeaza concurentza si ...ca robinhood.ro este vigilent...... o sa transform si eu anuntul in ... PENTRU ORICE PIESA (DE) VOLVO SERIA 240, CONTACTATI-MA PE PM SAU MAIL !

...cand o sa pui si matale poze cu toate pesele pe care le vinzi ...mai vb...

...deci nu mai vand masinile cu totul....doar piese ...orice piesa. ....... mailul anterior nu mai este valabil pt ca este al persoanei cu garajul ... unde tin masinile....pt moment fiind plecat din tara nu aveam oricum cum sa pun poze..

MAIL : yo_super_boy@yahoo.com tel: 0743235778

BAFTA SI MINUNI

Edited by seat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozele pe care le vand au poze pe site-ul pe care intri daca dai clic pe semnatura stimabile.

Nu ma deranjeaza concurenta ca piese de 240 noi nu se mai gasesc de mult

Daca intri cu picioarele inainte pe forumul asta, tot cu picioarele inainte o sa si iesi.

Timpul trece si cateva poze tot va trebui sa afisezi sau iti recomand sa te muti pe autovit impreuna cu "boss" si "full fara piele mancatz-ash".

Daca vrei si poti sa vorbesti frumos,specifici ca vei pune poze pana in data X si nu are nimeni nimic cu tine pana atunci.

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

stimate domn ... este clar... stati (din nou)slab la capitolul ton... apreciez experientele dvs. dobandite despre autovit .. direct de la sursa probabil.... din fericire eu nu am calcat prin autovit ca si dvs. si nu va pot da un reply pe masura... vad ca sunteti destul de "infratit" cu acest site deci ar trebui sa va cereti scz oficial pt modul agresiv cu care tratati clientii aici chiar de la primul contact... felicitari pt modul autovitanesc cu care m ati intampinat pe acest forum ... doar pt faptul ca nu am pus o poza la secunda in care doreati dvs ca boss al forumului...( ca sa folosesc si eu acum cuvantul) .... o sa am grija sa impartasesc experienta de aici tuturor posesorilor de volvo si nu numai (pe care ii cunosc fireste) ...sfat... ca sa nu va mai incurcati cu noi inscrisi (in special cu cei care au citit ceva carti) pe acest forum (proprietate privata) eu zic sa inlocuiti acest forum direct cu site ul, dvs cu piese...sau de fapt cu poze ..ca parca asta ati scris ca vindeti...poze... de fapt saracu forum in sine nu are nici o vina... daca dvs sunteti bosu direct sau indirect , formal sau informal al acestui forum...atunci eu voi sterge contul si aceasta adr de web ...cu recomandarea....NU RECOMAND

Edited by seat
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Daca vrei si poti sa vorbesti frumos,specifici ca vei pune poze pana in data X si nu are nimeni nimic cu tine pana atunci."

E greu sa te conformezi la randurile de mai sus ? Ok.

PREZENTA PE ACEST FORUM ESTE UN PRIVILEGIU. NU UITATI. ATIT MEMBRII VECHI CIT SI CEI NOU VENITI.

Asa ca mai intra o data (dar sint sigur ca nu mai doresti) sau vinde pe alte site-uri.

domnule seat - Ban permanent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc,Florin

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

As fi interesat pt 240, de mult imi caut unul care sa`mi stea la inima, am fost chiar in olanda si am gasit cateva care mi`au placut insa din cauza ca sunt un om indecis... nu am achizitionat nimic.Cred ca daca erau ceva poze pe aici poate m-as fi bagat si am fi facut treaba,dar asa nu prea ma sinchisesc sa trimit PM-uri pt a cere poze,detalii, preturi etc etc, cine e interesat sa vanda cu adevarat stie sa o faca, deh in 2014 negustoria e o arta!! Spor la vanzare si scuze daca am fost off topic!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am trimis o solicitare de fotografii pe ultima adresa de mail si nimic.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now