Matrixxx

In legatura cu Nationala 2014

36 posts in this topic

intrebare mai mno...vine cineva cu un vida-dice? daca da, m-as inscrie la un error check..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E foarte posibil sa fie si cineva cu DICE.

Sent from SGS3 on JellyBean 4.3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ar fi super!! cam atat din partea mea. eu nu stiu pe cat ajung acolo ca imi propun sa fiu cel tarziu la 4 la cartisoara, in drum spre transfagarasan, stau credca o ora si dupaia cobor spre voineasa, sper sa gasesc pe cineva pe acolo. vita-fresh, sa-mi dai te rog un p.m. cu nr. tau, just in case. o seara faina tuturor si asfalt uscat maine!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca pleaca cineva din tg mures maine ... sa dea un semn :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deoarece n-am reusit sa termin masina (inca jumatate de portbagaj este bucati ;) ), daca voi termjna maine pana in ora 9.30 plec spre Voineasa. Daca exista doritori (intoarcerea este maine seara) dati-mi de stire - aici sau PM. Maine dimineata confirm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deoarece n-am reusit sa termin masina (inca jumatate de portbagaj este bucati ;) ), daca voi termjna maine pana in ora 9.30 plec spre Voineasa. Daca exista doritori (intoarcerea este maine seara) dati-mi de stire - aici sau PM. Maine dimineata confirm.

Cand te intorci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scrie mai sus, maine seara...

Dar nu confirm decat maine dimineata daca termin masina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scrie mai sus, maine seara...

Dar nu confirm decat maine dimineata daca termin masina :smile:

Scuzele mele..am citit in punga!.Daca mai ai un loc liber, si vrei sa ma iei...ma inscriu si eu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa-mi un nr de telefon prin PM si te sun majne dimineata (9.30) daca mergem sau nu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate nu am cum sa termin in timp util ptr a ma alatura voua. In graba am rupt niste cleme si acum trebuie sa le schimb :(( Petrecere frumoasa!

post-2-1409984959026_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost si eu pe la voineasa mam distrat cu lumea o seara si jumatate de zi . Nota 10 :D la anul sigur voi participa pe toata perioada :D

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now