Jan_s80

Cod piesa

8 posts in this topic

Salut am si eu nevoie de un cod de piesa si un pret daca imi poate da cineva ca nu gasesc aceasta piesa pe nicaieri.este capacu care acopera difuzorul de pe bord da pentru masina cu RTI ca cel din poza.partea cu difuzoru o am.

post-2620-0-95225900-1412184026_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa o serie de sasiu si incercam sa te ajutam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jane... tu nu ai Vida? Sau ti-e lene sa cauti?

39969409 culoare gri si costa aprox 150 lei

39969410 granit

39969412 bej

Pentru S80 dupa 2002

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu il mai am vida sa ieri sa dus laptopu si scriu de pe telefon si imi trebuie plasticu de pe facelift de preferat si sa fie pe negru.Acuma dupa ce am rausit sa termin cu rti'u sa mearga si am comandat un suport dinala de pe ebay complet ma trezi astazi doar cu suportu si difuzoru fara capac.

YV1TS793931316065

Share this post


Link to post
Share on other sites

Codul este acelasi pentru 2002-2006, dar daca o sa dai detalii pe bucati, ca vrei de facelift, desi la semnatura ai 2003 si apoi o sa mai vrei alta culoare si apoi alt model, etc. nu o sa stea nimeni sa-ti caute tie coduri.

Ori va invatati sa dati detalii complete, ori va abtineti! Va instalati frumos Vida si pierdeti timpul cautand ce vreti.

Eu inteleg ca forumul este sa ne ajutam, insa hai sa nu ne batem joc

PS: TU INTRII PE FORUM DOAR CAND ITI TREBUIE CEVA SI AI NEVOIE DE AJUTOR. Ai schimbat calculatoarele ai postat, ai mai avut probleme dupa schimbarea lor, ai postat, ai mai stat 6 luni pe dreapta, iar cand ai luat RTI-ul ai postat iar, ai disparut iar o luna, acum ai nevoie de coduri. Noi te ajutam pe tine, dar tu cum ne ajuti pe noi?

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

E chestia ca lucrez foarte mult fac doua masini de expo si imi manca foarte mult timp si volvo e masina mei si taicamiu e cu ale modificari la al volvo ca ma inebunit ca vrea si pe aia si pe cealalta si nu am avut deaface cu volvo pentru ca eu lucrez mercedes si grupu vag iar la volvo sunt bata acuma cu ciudatenile lu taicamiu mi'am mai bagat mainile prin el.Si masina mea e 2003 da tot interioru si exterioru e de pe unu de 2005.Acuma inafara de navigatie care e inutila da a vrut el, iar acuma vrea si faruri cu xenon.

E si el bolnav cu ale masini da ma pune pe mine sa ii fac la masina.Astazi ii veni si volanu sport.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jane, daca mai ai nevoie de coduri, intri pe www.volvopartswebstore.com si ai fix un VIDA online care merge si de pe telefon;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am gasit piesa si am comanda'o a costat 150 de lei si cred ca maine ajunge.Multumesc pentru ajutor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now