Sign in to follow this  
Followers 0
Barbulescu

ofer volvo 340 DL

10 posts in this topic

Salut tuturor celor din club, sunt nou venita la voi si sper sa ma puteti ajuta. Am si eu un Volvo 340 DL model 88, 4 usi, pe benzina (mostenire de la tatal meu, fost sofer profesionist care si-a iubit masina pe care a condus-o pana anul trecut).

Problema e ca eu nu conduc si as dori sa instrainez aceasta masina unei persoane interesate de acest model. De asemenea posed si o serie de piese de schimb. Va multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te rugam pune cateva poze cu masina, un pret (daca nu o donezi), si o modalitate de contact (telefon), conform regulamentului, sau in 24h vom fi nevoiti sa inchidem topicul pana revii cu aceste detalii.

Multumim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand va salut ! In al doi-lea rand, pot sa zic EU EU EU? Sunt si pasionat :smile: , am si curte unde sa o tin, revin, imi puteti lasa un numar de contact? . vreau sa va intreb ce pisese aveti de rezerva, preturi, starea vremii din Brasov :hello: . Numai bine, Alex.

Edited by alf 08

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sustin si eu pe alf08, e tare atasat de buburuza lui si e tare grijuliu cu ea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Awww, multumesc Alex ! :evil6: hai ca din 2008 am reusit sa o tin pe linia de plutire, fara sa imi ramane piese (prea multe) de fiecare data cand am umblat la ea. Mai nasol este ca juniorul nu pare interesat de ea inca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi cer cer scuze de mica interventie. Scriu ca sa dublez ideea colegului Midnight. Am vazut multe postari ale lui alf08 si chiar daca nu-l cunosc personal, stiu ca este mare pasionat. Masina daca ar fi sa si schimbe propietarul, la el ar trebui sa ajunga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut

As vrea sa fiu eu al doilea pe lista, dupa colegul Alf , cu speranta ca poate renunta ?!? ;)

Oricum asteptam mai multe detalii.

Mci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Revin cu informatiile solicitate. 0753.076893

Pretul e negociabil 600 euro.

Voi posta cateva poze cat de curand.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:hello2: ...ce sa zic, sar`na colegilor pentru lobby, nu stiam ca sunt asa de simpatizat ! I love yu too! Doi la mana, nenea Sheepdy, ai stafeta, buburuza are motorul de 1.7 (dupa capacul chiulasei), cu transmisia aferenta- adica nu se pupa cu ce am eu. PS: arata bine masinuta :iroc:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0