pricopcriss

CD PLAYER sunt interesat de atasare mp3 navigatie etc

5 posts in this topic

SALUTARE am un volvo v50 d2 2005 am sistem hight performante pe el dar este incomor trebuie sa am un torpedou plin de cd ...de aceia as dori sa schimb cd playerul cu navigatie mp3 usb etc

a postat cineva un link suedez acum cateva sapt in urma cu ceva navigatie inca in teste pentru v50 2004 oarecum cred ca va fi cam scumpa dar sunt interesat de asa ceva ..

ma poate ajuta cineva ...cu imformatii poze ceva ...mentionez nu mai gasesc lincul acela suedez daca stie cineva care este mar ajuta enorm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Dupa cum poate stii, daca schimbi unitatea CD originala a masinii, nu vei mai avea afisaj pentru functiile instalatiei de climatizare...

E cam complicat cu soft-ul la masina asta...

Ai putea sa incerci montarea unei mufe AUX in cotiera, parca Bogdan G facuse chestia asta, te costa ceva, dar e o solutie. De alte solutii nu imi prea amintesc, scuze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumesc filmuletul de pe yotube il cautam , da stiu am incercat si caut in continuare sa schimb playerul cu mp3 usb poate apare ceva ...navigatia am un rti p2000 cam asa ceva e cam urata ca interfata dar e folositoare si cam prost citesti hartile pe cd copiate cele originale volvo ..zzzzbarnaieee...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now