Guest alex1960

Service bun de Volvo in Constanta

16 posts in this topic

Ok . Iata adresa :

S.C. AUTO MOTOR SERV S.R.L.

Loc. OVIDIU ; Str. PORTULUI 27 ( pe VARIANTA pentru cunoscatori )

Jud. CONSTANTA ; Tel. 0241.255522 ; Mobil 0723.237301

Persoana de contact TITI ( el este seful )

Au si vopsitorie dar eu unul nu am vopsit masina niciodata la ei ca sa spun cat sunt de buni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi sefu'. Pana acum ma duceam la Kamsas acolo, la reprezentanta Volvo si ma secau de bani..

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut. crezi ca mai are Titi service-ul respectiv? ai putea sa ma sfătuieÅŸti ÅŸi pe mine de unde sa iau piese de volvo din Constanta.(s40 de 1.6D 2005). stima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai flacai si voi fetite. daca se poate hai cei din cta sa ne intalnim  inainte sau dupa alegerile mult asteptate si sa discutam un pic la mo cafea tot ce ne doare.

incerc  de luni sa formez o noua pagina ptr constanteni. cu stima costic si a lui familie :3some: :3some: :3some: :3some: :3some:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai flacai si voi fetite. daca se poate hai cei din cta sa ne intalnim   inainte sau dupa alegerile mult asteptate si sa discutam un pic la mo cafea tot ce ne doare.

incerc  de luni sa formez o noua pagina ptr constanteni. cu stima costic si a lui familie :3some: :3some: :3some: :3some: :3some:

Eu sunt pentru! Sa stabilim o data si o ora.  ;D

salut. crezi ca mai are Titi service-ul respectiv? ai putea sa ma sfătuieÅŸti ÅŸi pe mine de unde sa iau piese de volvo din Constanta.(s40 de 1.6D 2005). stima!

Din cate stiu mai este service-ul lui Titi.Pentru piese noi eu apelez cu incredere la Midnight(Alex Voicu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

azi am fost la service la Titi, sa o pun pe tester sa gasesc cauza fasaitului. Super tare! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna,am si eu un S60,pe care l-am achizitionat din italia si mi s-a intamplat de doua ori sa-mi apara la mesaj:motore necesita asistenta,am fost la reprezentanta si mi-au schimbat un cablu la ambreaj,dupa care nu a mai aparut mesajul,dar nu au trecut 8 luni si s-a intamplat aceeasi problema si garantie nu am primit,desii m-a costat aprox 500 ron,stie cineva sa-mi spuna daca este normal sau daca a patit cineva aceeasi problema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca esti in Constanta pt diagnoza poti merge si la Gabi(0722287508) in Km4-5. Are tester pt Volvo si pt modelele noi. Eu am fost cu un msg la SRS si mi-a mai gasit si altele dar s-au resetat. El lucreaza electrica dar diagnoza este strict pe elctrica si in concluzie daca ai o eroare e de la un senzor care citeste un parametru in afara limitelor sau e chiar senzorul respectiv defect. Merita sa vezi ce zice testerul si apoi sa te bagi la probleme mai mari. De multe ori se reseteaza si atat. Sunt erori de moment care sunt "alarme false".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare,

Stiti cumva daca Titi sau Gabi se ocupa si de modele vechi (740TD)? As vrea o diagnoza generala, sa stiu la ce s ama astept.

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Service bun va pot recomanda pe I C Bratianu unde este clubul Crush in aceeasi curte in spatele clubului. Este de nota 10 cel putin asta e parerea mea.

Eu sunt pentru! Sa stabilim o data si o ora. ;D

Din cate stiu mai este service-ul lui Titi.Pentru piese noi eu apelez cu incredere la Midnight(Alex Voicu).

Edited by tanar_dragutz

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai flacai si voi fetite. daca se poate hai cei din cta sa ne intalnim inainte sau dupa alegerile mult asteptate si sa discutam un pic la mo cafea tot ce ne doare.

incerc de luni sa formez o noua pagina ptr constanteni. cu stima costic si a lui familie :3some: :3some: :3some: :3some: :3some:

NU este rau de loc...sper sa se finalizeze favorabil,mi-ar face placere....cat despre service Volvo la C-ta sper sa fie la inaltime,am inteles ca nu este deschisa de mult reprezentanta Volvo linga magazinul Billa ...pana acum am fost multumit de prestatia lor...promtitudine si seriozitate...de reparatie nu am inca nevoie...vom vedea la prima inspectie......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua, 

Mai stie cineva vre-un service bun in Constanta? Vad ca ultimele recomandari sunt cam vechi.

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Gasesc si eu pe cineva in Constanta pentru o diagnoza  cu tester volvo pentru v40 2001? Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu vreau un mecanic Constanta

un mecanic bun si cunoscator de Volvo S60.

fratilaete@yahoo.com

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bună.

 

Mai face cineva un update la lista asta.

 

 Mulțumesc mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, am fost zilele trecute la Titi, nr de telefon este valabil, nu pot sa am o parere despre personalul angajat. Nu au facut nimic special, doar am inspectat urmele de ulei.

In alta ordine de idei, Excusiv de langa fosta Bila, este un service multimarca, mi-as dori un profesionist dedicat care cunoaste bine automobilele VOLVO. Ar fi bine sa facem un schimb de experienta in legatura cu acest topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now