cristiadrian

Cheder usa fata stanga

11 posts in this topic

Salutare,

Am si eu o problema. Chederul usii fata stanga s-a cam rupt si as vrea sa il inlocuiesc. Vreau sa fac comanda si nu stiu exact ce sa imi comand.

Am atasat o poza (Imi cer scuze ca am folosit o poza a unuia dintre membrii clubului) pentru o mai usoara identificare de catre cei cunoscatori.

Ma intereseaza ce part number este sau macar denumirea corecta.

" Momentan sunt in Finlanda, daca eram in Romania ma descurcam mai usor. In apropiere de mine nu se afla nici o reprezentanta Volvo."

Multumesc mult de ajutor

post-2732-0-71631200-1421242461_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incearca sa iei legatura cu Heimdallr, Midnightcaller sau vreun utilizator ce are Vida-dice. Ii dai seria modelul si piesa dorita si iti da part number, daca nu sunt rai:))

Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multzam Heim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc mult amandurora.

Raman dator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neața!

Pentru aceeași piesă, aveți idee dacă o pot lua de undeva din București Ilfov sau dacă se poate comanda de altundeva unde livrarea este mai scurtă?

Mersi mult!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avand in vedere ca vine Craciunul, nu cred ca ti-o va aduce nimeni inainte de Anul Nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neața!

Pentru aceeași piesă, aveți idee dacă o pot lua de undeva din București Ilfov sau dacă se poate comanda de altundeva unde livrarea este mai scurtă?

Mersi mult!

Incearca in dezmembrari. Poti lua de o masina de Anglia, la care partea stanga este mai putin uzata decat la noi si mai mult ca sigur vei gasi chedere de stanga in stare impecabila. In Bucuresti sunt Sarsaila si CristianV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now