alexpopeystar68

Se intampla in Suedia

59 posts in this topic

Si atunci, pentru ce ai plecat din "Romanica banana", daca este chiar asa cruda viata in Suedia? :) ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ingrozitor, fratilor, nu alegeti Suedia, e iadul pe pamant acolo, in Siria, Irak si

alte locuri calde si la propriu si la figurat ... :laughing7:   si terminati oadata cu Volvo,

luati-va un kalasnicov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vad ca ceea ce se doreste a fii un schimb decent de opinii chiar util (de aceea frumoasa democratia ca sa existe diferente de opinie ) degenereza in ceva ce se numeste  posirca,umor dambovitean de doi lei(nu e o aluzie la cei din Bucuresti) ,devin chiar jigniri personale  nu cred ca suntem de acelasi leat ca sa ne tragem de sireturi,(nu cred ca te-am luat peste picior in postarile mele ba chiar ti-am apreciat postarile pana ai inceput s-o dai in ,,barci,, cu mine) mai si faci niste greseli gramaticale  grosolane,chiar rog moderatorii sa se sesizeze ,ma gandeam ca poate din intamplare unii membrii acestei comunitati ajung prin Suedia ca turisti sau rezidenti  sau nu neaparat si le-ar prinde bine tuturor  niste constatari  de la fata locului cu riscul de a fii subiectiv ,dar se pare ca unii vor sa auda povesti cu lapte si miere,asa ca prefer sa ma retrag DEFINITIV aceasta pseudodiscutie.La Revedere!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fratilor in Suedia e iadul pe pamant, siria, irak, si altele , tari calde si la propriu

si la figurat ...; si mai terminati odata cu Volvo, luati-va un kalasnicov, nu se strica... :laughing7:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei na, jigniri personale? daca o simpla gluma devine jignire, ai probleme ...

sunt prea batran sa ne tragem de sireturi sau sa ne dam in barci, dar totusi

"greseli gramaticale grosolane"  - arata-mi una... maestre Vyo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Suedia e misto , e ca un showroom Volvo in aer liber ! :) 

 

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Suedia e misto , e ca un showroom Volvo in aer liber ! :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 1/14/2016 at 8:18 AM, alexpopeystar68 a spus:

Fratilor in Suedia e iadul pe pamant, siria, irak, si altele , tari calde si la propriu

si la figurat ...; si mai terminati odata cu Volvo, luati-va un kalasnicov, nu se strica... :laughing7:

E stricat deja........:lol:

Edited by mario74
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now