vlpvlp06

Dezmembrari pe forum

36 posts in this topic

Pentru ce anume?

Doar ca sa imi spui in fata ca sunt penibil si sa ma fac de ras cu masina de bulgaria.

Edited by vlpvlp06

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu am zis că ești tu penibil, ci subiectul. Nu am zis nimic nici de mașina ta. Tot ce am zis a fost despre acest topic.

Dar tu poți să mergi la Cluj sau unde vrei și-ți spun în față tot ce-ți dorești. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sincer nu inteleg cei cu voi...V-ati plictisit asa-i? Atata rautate....

Decat topicuri din astea unde incepe lumea sa se certe mai bine deschidem inca un topic de bâză, râdem si ne simtem bine...

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mesajul spune cât se poate de clar că propun închiderea topicului, pentru că este un topic stupid.

Nu te obligă nimeni să cumperi din dezmembrări iar ca şi pasionat ar trebui să cumperi piese noi şi să nu te intereseze preţul. Atât timp cât nu procedezi aşa, nu poţi reproşa nimănui că nu e destul de pasionat.

Faptul că nu-ţi convine ţie că nu ţi-a pus poze este fix problema ta, nu e nevoie să o strigi în gura mare pe forum, că e penibil.

Se face forumul de râs cu astfel de subiecte "înmatriculate pe Bulgaria"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

V70 D5 vs. 850 T5. Hmmmm... Interesting, yet predictable! ;D

Dar cu riscul de a ma baga in seama degeaba, de ce nu ne putem intelege? Omul si-a spus of-ul, probabil paharul e plin, il batem pe umar si mergem mai departe, asta e!

Share this post


Link to post
Share on other sites

De-acord!

Edited by HEIMÐALLR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezolvare de probleme in stil suedez! :headbang:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce urat...vreau si eu la Cluj.Cica miezul problemei nu este"hai sa facem ceva"ci direct discriminare.Reiese ca nu ai voie sa ai initiativa daca te-ai descurcat cu bulgarii.Urata poluare."De-acord! Postare editată de HEIMÐALLR: acum un minut"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata, ajunge.

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.