contdezactivat

Ajutor pentru un Volvist

5 posts in this topic

Multe filmulete folositoare a postat pe youtube. Si eu am donat.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca esti o raritate.

Sa te pui in pielea unui om de culoare de varsta lui, care locuieste in USA... si mai si conduce un Volvo, pentru noi (natia noastra) care vedem numai conspiratii si nemerit peste tot, e peste asteptari.

Probabil au fost mai multi care au donat si au dorit sa ramana anonimi dar pana la urma, in ciuda vorbelor intelepte, si cu o floare se face primavara. :hello:

Cel mai frumos din toata treaba asta e ca a primit si ceva propuneri de joburi, ca pana la urma, undita sa primesti e cel mai important. Pestii vor veni.

Nu trebuie sa uitam puterea de a face bine, neconditionat. La rau, suntem experti.

:-*

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur pentru el, sincer. A inceput din initiativa lui sa faca clip-uri, la care m-am uitat cu interes (doar era o masina de pus pe picioare in garajul meu ;D). Nu s-a asteptat sa ii iasa lui ceva din toata treaba asta. Eu daca lucrez si mai repar una-alta, nu stiu daca as mai avea rabdare sa mai filmez la fiecare pas, daramite sa mai si explic din dorinta de a ajuta alti posesori.

Am si vorbit cu el de doua ori in privat si a explicat clar si la subiect. Nu mi-a dat nicio secunda senzatia ca vrea sa-l las, sa nu-l mai deranjez cu problema mea.

Jos palaria!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now