nionut76

Volvo Meeting Brasov 09.05.2015

302 posts in this topic

Sincer sigla "veche" mi se pare mult mai reusita. Cea noua pare "ieftina" si facuta de un adolescent cu cosuri ;D

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si mie imi place mai mult cea veche

Share this post


Link to post
Share on other sites

dac vreti stegulete,ASOCIATIA VOLVO CLUB ROMANIA va poate face steguletele respective. asa cum a facut si pentru ultimele 3 nationale

cam citi participanci estimati ca vor fi?

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intre 20/25 masini

Sent from my iPhone using Tapatalk

30 de stegulete cred ca ajung

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, cred ca ajung 25/30 buc. Ma gandeam la un stegulet cu sigla volvo si scris undeva jos www.club-volvo.ro.

E ok si asta pe care il aveti dar nu prea reiese volvo-ul din el.

Sent from my iPhone using Tapatalk

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

asta este sigla asociatiei

vad ca vrei ceva cu site-ul forumului-nu te pot ajuta.

ca sa folosesti sigla volvo cred ca trebuie sa ai acceptul companiei volvo

ca sa putem folosi cuvintul ROMANIA in denumirea asociatiei a trebuit sa cerem -si am obtinut- acceptul de la guvernul romaniei

da-mi te rog un raspuns CLAR

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu ce aprobari avem nevoie pentru niste stegulete cu o sigla imprimata la orice centru serigrafie si publicitate. Ca sa fac niste cani cu sigla volvo ori 10 tricouri cu siguranta nu am nevoie de aprobarea nimanui. Dar daca e vreo problema mergem pe steguletele care spui tu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate vine anafu si confisca steguletele:)) nu stiu de ce trebe stegulete, ii numai o intrunire in brasov, nu nationala. Dintr-o intrunire simpla asa de tare am complicato. Chiar am citit aici niste comentarii si am zis ca ies din peisaj si ma uit de la distanta, fratilor am prea complicat situatia. Eu nu o sa-mi pun stegulet nou, vechi sau de care ar fi, ajunge sigla de pe fata. Fiti seriosi, credeti ca nu se vede ca e un volvo meeting? Mai ales daca mergem in coloana numai volvo dupa volvo, ne ingramadim numai cu volvo, etc. Haideti sa o simplificam, zic eu, apei'voi faceti ce vreti

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, fara steguletze.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onezero , tin sa te contrazic putin . Nu este chiar o simpla intalnire zonala. Este o mini-nationala ca sa zic asa din moment ce se aduna useri din mai multe orase , unii cu neveste , altii cu copii , unii chiar ramanand sa doarma acolo. Plus ca noi nu facem asta sa ne vada lumea , ca putin conteaza parerea trecatorilor. Facem asta pentru noi. Am intrebat in stanga si in dreapta dar nu am nicio relatie in domeniul acesta pentru ca faceam eu niste amarate de stegulete. Ne cramponam atat pentru ce? Pana la urma ramane al tau steguletul , gen "amintire"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu sau fara stegulete , important e sa ne intalnim , sa ne impartasim pataniile si bucuriile legate de marca acesta :D

Edited by Cristi Muresan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, a trecut si pastele. Cam in 3 saptamani vine intalnirea de la Brasov. Poate colegii din Brasov ori din zona apropiata ne pot ajuta cu poze de la locatia de intalnire. Poate a fost cineva la noul mall deschis la sfarsitul lunii martie. De asemenea sa stabilim traseul pe care-l urmam acolo. Plus la final sa facem si o mica lista cu persoanele care urmeaza sa vina( cei de pe forum).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by nionut76

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,am facut cateva poze si clipuri,nu am avut timp sa mai merg pe la pensiuni ca am avut ceva probleme acasa.

Traseu brasov-poiana brasov:

Traseu brasov poiana brasov 2:

Traseu poiana brasov- rasnov:

post-7084-0-18850700-1428995476_thumb.jp

post-7084-0-95427000-1428995606_thumb.jp

post-7084-0-48361000-1428995937_thumb.jp

post-7084-0-42565800-1428996076_thumb.jp

post-7084-0-46550200-1428996172_thumb.jp

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Dinoco,daca Dacia are intalnirea in Piata Sfatului si voi va intalniti la Coresi,sunt doua locuri destul de departe una de alta si de la Coresi va puteti opri la Ceasu' Rau la masa sau la alte restaurante din apropiere si apoi plecati spre Poiana Brasov-Rasnov-Brasov si asa nu o sa va intalniti si o sa fie liber,un pic deranjant o sa fie pt cei cu masini joase din cauza politistilor morti de prin Brasov dar nu e capat de tara.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

"un pic deranjant o sa fie pt cei cu masini joase din cauza politistilor morti de prin Brasov dar nu e capat de tara."

Adica cum/ce ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu acuma sunt la sibiu si o sa ma duc pana la brasov maine. Vreti sa ma uit la ceva? Sau sa ma interesez?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parcarea de la mall. Cateva poze sa vedem cat spatiu avem si unde ne intalnim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

apoi treci prin ms ? 1-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

La coresi spui nu ionut? Sigur. Te sun cand trec prin ms, poate facem o pauza de mancare, ceva de genu:d

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now