11 posts in this topic

Salut.

Are cineva in plus un capac pentru oglinda din stanga la un V50? Va rog un pret si un termen de livrare. In imaginea atasata se vede clar ce lipseste.

Sau ... intrebare. Imi face RAR si fara el ?

merci

55ecfa7a07041f4651bd5020000b97c2b737b0bca74bd8349846cc1e6a570bf6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut foloseste functia "SEARCH" si cauta dezmembrari sau magazine,o sa gasesti si sh si noi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

in dezmembrari slabe sanse, se vinde doar oglinda cu totul de obicei. Nou e in jur de 130 eur nevopsit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am reconstruit rama oglinzii din plastic , apoi am pregatito si am vopsito la v70

20150909_103429.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta in cazul in care nu gasesti , si ai o dupamasa libera 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat despre rar , sunt sigur ca vei trece 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci ...

Evident, am gasit ceva pe net (700 lei); doar ca am crezut ca e o gluma faptul ca piesele Volvo au preturi atat de ridicate. Ma gandeam ca gasesc ceva printre membrii clubului.

Merci Cristi pentru sugestie. Daca ceea ce voi primi nu se potriveste cu ce am nevoie, s-ar putea sa ma gandesc la sugestia ta. Si .. daca spui ca trec RAR fara acel element... am gasit pe ebay mai ieftin decat in tara, doar ca dureaza pana ajunge din State.

Oricum, va multumesc pentru raspunsuri si ..  sa va mearga bine masinile.

Sante ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevopsit din cate stiu e vreo 400 de lei capacul la mine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare,

Am nevoie de putin ajutor, In weekend mi-am gasit oglinda stanga dezmembrata, aproape total.

Cineva a acrosat-o serios, capacul superior inferior + oglinda erau pe langa masina .. In fine problema e ca am reusit sa o reasamblez, temporar ... se misca tot bratul la prinderea de la usa.

Rugamintea mea este daca cineva poate pune cum pot demonta intreaga oglinda din usa  ... imagini .

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dai jos fata de usa, si ai un surub din care o desfaci. Dureaza 5 minute.

Ca sa dai jos fata de usa, scoti ornamentul interior al manerului de care tragi sa inchizi usa. Apoi tragi in sus blocul de comanda geamuri de pe usa si o sa gasesti 3 suruburi Tx25. Le desfaci, tragi de fata de usa spre tine pana iese din toate clipsurile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now