ViciuS

Service volvo Iasi

6 posts in this topic

Salutare! Cunoaste careva vre-un service bun in Iasi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Eu am fost undeva in Dacia pe langa Lafarge. Service-ul cred ca e a unui tip pe nume Cosmin. Parea ca stie f. bine ce face. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si pe mine ma intereseaza acest subiect.

Daca are cineva o recomandare il rog sa spuna.

Merci si zi faina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar nu se pricepe nimeni la Volvo.. mai exact ma interesează eventual pentru un S40 1,6 din 2011... verificari, reparații și întreținere!

:rolleyes:

Edited by CrissIS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu personal pe langa reprezentata Iasi si Bucuresti am treut pe la urmatoarele persoane si am fost multumit: 

Dl. Gabi - Serarie: 0741183144 - a mai reparat volvo-uri - am fost pentru diagnoza si verificarea inchiderii centralizate

Dl. Petrica : 0755645609 - pt diagnoza auto - am fost pentru diagnoza la regenerarii filtrului de particole

Dl. Catalin - capat CUG : 0747072626 - aici am facut ultima revizie si schimb placute frana

http://turbolider.ro/ - aici si-a reparat un amic turbina  S40 si a fost foarte multumit. 

Nu garantez ca numerele sunt inca valabile dar puteti incerca. 

 

 

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, 

Ma intereseaza si pe mine un service Volvo in Iasi (nu neaparat autorizat). Sunt in tranzit pe-acolo cu o problema la vibratia volanului probabil de la discuri. Am nevoie de cineva care sa ma primeasca fara programare, am la dispozitie doar cateva ore.

Merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now