doisiunsfert

Achizitie S40 2.0 Summum

32 posts in this topic

Cristi la ce te referi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cristi la ce te referi?

iti dau un exemplu , eu am luat v60 de la reprezentanta , km reali etc. , cu 4000 de euro am gasit mai ieftin in romania , cu nr. Provizorii de germania ... 

Sau xc70-u care intentiona sa il cumpere un coleg de pe forum , tot asa provenineta germania my2013 pe la 16 000 euro ... 100 000 km "reali"

Edited by Cristi Muresan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da asa e.

Ideea era ca la 9000 sunt alte variante pe care le-ar putea alege.

Sa nu mai zic ca la o revanzare,nu cred ca se bate lumea prea mult pe volvo comparativ cu ceva din grupul vag,spre exemplu

am scos-o la 8.500 :) si da sunt km reali,  primul propietar,  luata din Romania , distributia facuta la 85k , cu toate rev la Volvo Otopeni. 

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai atunci sa o stapanesti sanatos si fara probleme prea scumpe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da asa e.

Ideea era ca la 9000 sunt alte variante pe care le-ar putea alege.

Sa nu mai zic ca la o revanzare,nu cred ca se bate lumea prea mult pe volvo comparativ cu ceva din grupul vag,spre exemplu

 

Pai atunci sa o stapanesti sanatos si fara probleme prea scumpe :D

Multumesc si contez pe sfaturile voastre.... fiind incepator in materie de Volvo :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

am scos-o la 8.500 :) si da sunt km reali,  primul propietar,  luata din Romania , distributia facuta la 85k , cu toate rev la Volvo Otopeni. 

Ai facut o alegere buna. S-o stapanesti sanatos si milioane de km fara probleme. Eu am cumparat 2 volvo-uri din tara (neaduse din afara) si nu imi pare rau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Succes! o sa fie o masinuca care iti va aduce o stare foarte placuta de confort :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now