Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ipo

Donez carucior bebe

3 posts in this topic

Donez carucior bebe Hartan Racer R1, full, fara piele, pachet S. Oliver, nu troncane, nu bate, accept orice verificare, km reali :)

Redevenind serios, donez respectivul carucior, stare buna, cu urmatoarele accesorii si facilitati: coviltir cu fereastra, husa suplimentara de ploaie, cos detasabil pentru transportul copilului, husa detasabila de iarna, frane la picior, sistem de pliere rapida, reglaj suspensie etc. In manual scrie ca e 6 luni+ si pana la 15 kg, eu l-am folosit din luna 0 pentru ca atasandu-i cosul de transport, care se asigura suplimentar cu cleme de carucior, suprafata este perfect plana. Are centuri in 5 puncte pentru scenariul in care e folosit in modul sport, cu copilul asezat in fund. Are un defect la sistemul de ajustare al spatarului care scapa, se poate repara/improviza. Culoarea e maro, are stickere baiat/fata interschimbabile, e foarte rezistent, tapiteria curata S Oliver (fara pete/uzura), nou a fost cam 600 euro. Ca puncte slabe e destul de greu, voluminos chiar si pliat, dar incape in portbagajul de la S40.

Contact: ipoppescu@yahoo.com, se poate vedea in Bucuresti sector 1, pret zero lei. Poze si manualul de instructiuni il aveti in fisierul atasat.

R_1_(Westeuropa).pdf

6 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. L-as vrea eu. Sotia e insarcinata in 6 luni. Iti dau un mesaj pe mail.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 23 ore, george_s40 a spus:

Salut. L-as vrea eu. Sotia e insarcinata in 6 luni. Iti dau un mesaj pe mail.

Salut!

 

Din pacate l-am dat deja. Multa sanatete sotiei!

Rog un moderator sa inchida topicul. Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.