Midnight Caller

Personalizare suporti numar

112 posts in this topic

    Dragii mei,

    Pentru ca forumul nostru a devenit atat de vast incat nici eu nu ma mai descurc prin el, deschid un subiect nou legat de o discutie mai veche, si anume suportii de numar personalizati.

    Am gasit in SelGros suportii "blank", negri, simpli si fara nimic inscris pe ei, numai buni de dus la o firmulitza specializata de personalizat diverse obiecte. Din cate imi aduc aminte exista in Carrefour Orhideea o astfel de firma, insa bine-nteles ca nu trebuie sa ne limitam la ea.

    Suportii costa 5RON/buc (fata / spate e acelasi pret), eu mi-am luat si am de gand cat de curand sa le duc la imprimat, sa vad ce iese.

    Daca mai doreste cineva din Bucuresti, sa se anunte aici si cumpar cateva, apoi ne intalnim si i le dau.

    Numai bine !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vreau, gata imprimati :)

I trust you, ca sa zic asa :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join to this idea, Alex i-ama si pe mine in consideratie. 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu vreau gata imprimati  :-*  Eu chiar nu ajung sa imprim nimic, cu omuletzul asta mic al meu  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar acum cautam sa vad daca s-a mai pus problema asta.

E foarte buna ideea.

E cineva care se poate ocupa de asa ceva??

Share this post


Link to post
Share on other sites

I`m in,ca sa zic asa....of course,gata imprimati..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Midnight Caller ce spui?? Defapt tu ai fost cu ideea  :D

Sa vedem intai cine vrea si cum apoi merg si eu aici in Bacau sa vad unde se poate face asa ceva.

offtopic: Mai vreau o pereche de covorase da cauciuc cum am mai luat. Intra pe mess sa discutam. Bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Am specificat ca poate lumea sa imi ceara sa cumpar acei suporti "blank" si ca atunci cand ne vedem, ii inmanez, n-am sustinut niciodata ca ma duc sa imprim pt toata lumea din simplul motiv ca nici pentru mine inca nu am ajuns sa le fac, si iata ca au trecut 6 luni...

    Deci cand trec prin SelGros, cumpar suporti negri, nescrisi, insa ramane la latitudinea fiecaruia ce scrie pe ei. De ex. pe ai mei mi-as dori sa scrie "VOLVO. For MY LIFE" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Am specificat ca poate lumea sa imi ceara sa cumpar acei suporti "blank" si ca atunci cand ne vedem, ii inmanez, n-am sustinut niciodata ca ma duc sa imprim pt toata lumea din simplul motiv ca nici pentru mine inca nu am ajuns sa le fac, si iata ca au trecut 6 luni...

    Deci cand trec prin SelGros, cumpar suporti negri, nescrisi, insa ramane la latitudinea fiecaruia ce scrie pe ei. De ex. pe ai mei mi-as dori sa scrie "VOLVO. For MY LIFE" ;)

Eu credeam ca o sa scrie ceva de genul: www.volvo-club.ro  ??? ???

LE: ceva de genul asta ma gandeam:

post-696-12877852585437_thumb.jpg

post-696-12877852585734_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haideti sa cadem de comun acord cu ce ar trebui sa scriem pe ei si ma interesez eu cat costa de inscriptionat.

Daca e OK pretul, le duc eu la inscriptionat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.volvo-club.ro

Sau:

volvo-club.ro , in formatul ala fain in care are alex colantele (am primit si eu de la el, sun superbe. Pe ala de exterior nu ma indur sa il pun pe masina, ca e vopseaua nashpa :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photoshop nu e punctul meu forte dar am incercat sa fac ceva asemanator baietilor de la BMW (sper ca nu se supara ca le-am furat ideea)

post-696-12877852587293_thumb.gif

post-696-1287785258751_thumb.gif

post-696-12877852587747_thumb.gif

post-696-12877852587967_thumb.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Eu de abia mi-am schimbat suportii de numar. Am primit gratuit de la dealerul local Volvo... montajul a fost inclus. :)

Parca nu le-as schimba din nou, ca sunt destul de aratoase dar daca veniti cu o idee buna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unde sa mai punem fratzica si numele de pe forum ?!?!? E o biata banda de plastic de 2cm latime pe 25cm lungime !!!  ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocmai ....IE 25 de cm  ......alti pe lungimea asta isi tatueaza cateva nume de femei  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca e o ideea rea cu numele, doar ca nu ne permite spatiul.

Deci care din variantele propuse de mine vi se pare ok? Mai veniti si voi cu idei/poze

Share this post


Link to post
Share on other sites

... am incercat sa fac ceva asemanator baietilor de la BMW (sper ca nu se supara ca le-am furat ideea)

Ca moderator www.bmwclub.ro si ca membru oficial al BMW CLub Romania iti zic sa stai linistit, nu se supara nimeni.  :D

Ca parere personala, si iubitor de Volvo, zic ca nu trebuie sa copiem pe nimeni, cel de pe colantele de la Alex mi se mare mai reusit decat cel bmwclub :)

post-386-12877852622356_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca moderator www.bmwclub.ro si ca membru oficial al BMW CLub Romania iti zic sa stai linistit, nu se supara nimeni.  :D

M-am linistit

Ca parere personala, si iubitor de Volvo, zic ca nu trebuie sa copiem pe nimeni, cel de pe colantele de la Alex mi se mare mai reusit decat cel bmwclub :)

Eu spun ca ar trebui www. inainte ca sa stie romanu' despre ce e vorba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Romanu' forumist STIE... Plus ca si daca incerci in Explorer "http://volvo-club.ro" tot forumul ti se incarca ;)

Era vorba despre romanu' care nu stie de forum.

poti sa scrii si fara www sau http:// ca tot merge.

deci pana la urma cum ramane ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iata ca a venit si pretul la varianta in care folosim ce e scris pe sticker-e!

Pana in 100 buc - 7 lei/suport

Intre 100 si 500 buc - 5 lei/ suport.

Pretul poate scade (cred !!) peste 500 buc.

Ca si termen de livrare, omul a zis ca dureaza 1 (una) zi.

Cele bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Claudiu,

eu vreau doua seturi (ptr.mine si ptr. juniorul). NEAPARAT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now