Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

opus

Grila aer ,scut radiator Volvo 850

13 posts in this topic

Buna lume!.....caut grila, scutul ce o fi din imagine, o vulpe sa sinucis in Austria, pe A1 la vreo 120 km/h cu a mea....scutul a salvat radiatorul, nu si pe sine insa. Alta paguba nu am....doar numarul de imatriculare l-a luat cu el in rai...presupun. Deci daca aveti asa ceva de vanzare, il vreau. Stima!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu caut unul pt S70-ul meu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opus , din al tau nu a ramas nimica ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ramas doat jumatate.....insa il vand doar la pretul unui nou daca se potriveste la fix  pe noua ta bijuterie...:lol::lol::lol:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

 numai de jumate am nevoie :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frica sa imi sara animale in fata o am in Romania si Ungaria pana ajung pe autostrada ...din 94 inca nu am lovit nimic si uite ca in Austria , zona Ybss,vine ditamai vulpea si nu din zona gardului ci imi sare exact in fata de pe parapetul despartitor cand sunt pe banda 2....in jurul meu masini, asa ca nu e loc de frana mai ales ca racheta din spatele meu nu avea treaba cu respectarea distantei....si uite asa moare o bucata de plastic la numai 20 ani , iar eu astept posta in Elvetia sa imi aduca numarul de inmatriculare facut de un prieten din autocolant sa ajung acasa si sa comand alta la politie, mama ei de vulpe..

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naspa :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca si radiatorul sa indoit, s-a rupt si unul din suportii radiatorilor....bine ca nu curge nimic !)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bine ca mai am cate un accident din cand-in-cand, altfel nimic nu s-ar strica la masinile astea:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greu cu scutul ala SH. Eu am gasit deabia dupa 5 ani unul intreg. Multi care dezmembreaza il rup cand demonteza fata pentru ca nu vad suruburile de pe lateral.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am trezit din coma, dupa un drum de 23 de ore de condus fara opriri....am dormit 5 ore. Bucata mea de fier draga din nou a ajuns cu bine acasa ,desi eu cu ea si remorca aveam 2930 kg masurate si saraca are radiatorul agatat in soricei de plastic....(am scos si morcovul....130 mii in 6 ani distributia)...urmeaza un refresh de piese. Poluez topicul cu buna stiinta, dar imi aduc aminte cu drag de vorbele lui Matrixxx, care spunea ca merg fiarele astea si dupa ce sunt stricate, in drum nu vor sa te lase!) Va pup si sunt interesat in continuare de raritatea pe care o caut!

Share this post


Link to post
Share on other sites