Bogdanul

Unul nou

9 posts in this topic

Salutări, oameni buni!

Am devenit membru câteva luni în urmă, dar abia astăzi mi-am readus aminte de faptul că am rămas dator cu o poveste. 

Sunt Bogdan (nu că nu s-ar înțelege), implinesc 26 de ani în nici 10 zile și, am ales dintre toate mașinile un Volvo C30 (D3) R Design pentru că am simțit că vom face echipă bună. C30-ul îmi pare a fi o mașină dedicată în mare măsură zodiei gemeni, e încăpățânată în mișcare și când stă parcată ai zice că meditează :lol:. O am din martie și s-a comportat grozav, cât despre consum...  în afara Bucureștiului este undeva la 6l/100km, prin Bucureștiul sufocant cred că depășesc cu lejeritate 8l/100km.

Sunt bucuros să mă alătur comunității Volvo și cred că voi deveni un membru activ al acestei platforme.

DSC_1014.jpg

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut si bine ai venit !

frumoasa masina ,sa o stăpânești sanatos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutari, Bogdan... Bine ai venit in "comunitatea" noastra!

Asfalt uscat si multi km. fara probleme "echipei"! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari , o alegere buna as adauga ! Mai pozeaz-o cand mediteaza , sa ii vedem si boticu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutari si bine ai venit ! Frumosa masina,sa o stapanesti sanatos :D !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi, fericitule !  

Eu cand eram de varsta ta trageam mandru de prima Dacie cumparata de mine...scos motorul si demontat in baie in cada ca deh, fusese taxi inainte...

Sa te bucuri cat mai mult de masinuta !

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit! Sa te bucuri cat mai mult de masinuta!

Acum 2 ore, Matrixxx a spus:

Eu cand eram de varsta ta trageam mandru de prima Dacie cumparata de mine...scos motorul si demontat in baie in cada ca deh, fusese taxi inainte...

Nici nu vreau sa ma gandesc cum a arata baia in general la asa o treaba. Ai mei au baunat o saptamana cand am spalat rezervorul de 760 diesel in cada. :))

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
On June 14, 2016 at 9:42 AM, Cristi Muresan said:

Felicitari , o alegere buna as adauga ! Mai pozeaz-o cand mediteaza , sa ii vedem si boticu

Nu prea i-am făcut fotografii, dar voi reveni cu un set curând. 

1.thumb.jpg.dfb8a0268526758d99f31549847a

2.thumb.jpg.efa0adc7b638f67bbbd2824f73c7

13 hours ago, Matrixxx said:

Bine ai venit printre noi, fericitule !  

Eu cand eram de varsta ta trageam mandru de prima Dacie cumparata de mine...scos motorul si demontat in baie in cada ca deh, fusese taxi inainte...

Sa te bucuri cat mai mult de masinuta !

Aveam și eu prieteni mai mari în copilărie care își demontau mașinile în fața scării, visam să fac și eu asta la un moment dat, din păcate n-a fost să fie, timpurile s-au schimbat, m-am mutat în București și am rămas fără prieteni și mentori. Trist, nu-i așa? 

Mulțumesc, abia aștept să iau concediul și s-o plimb prin țară.

Edited by Bogdanul
img
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

E cel mai dichisit HB, pacat ca nu se mai fabrica, sa-l ingrijesti si o sa-ti fie drag de el.

CpNmTboooo!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now