TRANSLATOR

200 VOLVO XC90 D5 AWD 200cp

7 posts in this topic

Dragi forumiști sper sa nu fiu criticat de acest new-topic dar s-a simțit nevoia de a crea o discuție despre echipari mai noi si anume D5 200 CP, va rog mult cei care au experiența cu asa un bolid sa va dați aici cu părerea, mersi mult pentru înțelegere si sper ca cei care cunosc ceva despre xc 90 după 2011 sa se expună aici, Adminul cred ca nu are nimic contra.image.thumb.jpeg.58b2bfba0ccb2156d47de5b

image.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si daca am deschis aceasta discuție as vrea sa dezbatem primul subiect, cum se curețe corect torpedoul sau bordul, cu ce soluții, la fel vreau sa aflu cu ce solutii se poate îngriji(trata) pielea ca sa se mențină Ok , mersi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, TRANSLATOR said:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ce e nou la XC90 D5 200 CP 2011 ? Este fix acelasi motor din 2006 de 185CP iar caroseria e aceiasi din 2002 septembrie. Nu e nimic nou la aceasta masina, niste faruri aparute in 2007 si niste stopuri a la XC60 . 

Ai multe topicuri despre XC90, gasesti acolo toate raspunsurile la intrebarile tale . 

Sa o stapanesti sanatos si sa te poarte cu placere, oricum vad ca ai si masina din 2009, aia e masina . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca are swirl nu mai e masina :)))

Sent from my D5503 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Te-au dezumflat băieții.

IS84HHH ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urmatoarea masina va fi v70 II. Atat de mult mi-am dorit  xc90 si dupa 2 zile am realizat ca a fost o greseala sa o cumpar......sa-l cumpar....asa.....ca doar e bolid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now