criss03s

Update RTI

12 posts in this topic

Buna ziua, exista cineva care are cele 4 dvd-uri cu part no. 31438676. Adica ultimul update pentru s60 MY2012. Am reusit sa obtin codul de activare de pe site si vreau sa incerc sa ii fac update. Din instructiunile primite pe mail imi spune si de un update de soft, imi poate spune cineva daca este obligatoriu sa il fac cand fac update la harti? Daca nu are nimeni dvd-uril cu pn-u de mai sus ma ajuta si cele cu pn: 31374024 am codul si pentru acestea. Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, eu am hartile pe dvd din 2015,  cand ajung acasa iti spun ce cod am pe spatele coperte.

Ai cumparat licenta pentru 2015 sau pentru ce an?

Edited by CataP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am cumparat licienta. Mi-a generat site-ul cod pentru 3137... pentru ca aia era singura cea mai recenta pe care puteam sa o selectez. Si dupa nuneroase incercari am reusit sa imi generez cod si pentru 3143. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acele coduri sunt pentru 2011 si 2012 care au fost gratuite in garantie, ce versiune ai pe masina? Urca o poza sa vad si te lamuresc

Share this post


Link to post
Share on other sites

In momentul de fata am v 30.13.02. Conform site-ului Navi Volvo ultimul update pentru masina mea s60 2012 este cu p/n: 31438676 . Eu prin site-ul acela am generat codul acela unic si pentru 31438676 si pentru 31374024.

 

Din cate am citit si m-am informat oricare din cele 2 update-uri de mai sus sunt mai noi decat ceea ce am eu pe masina. Te rog sa ma corectezi daca ma insel.

received_1327524207282561.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da asa este, lasa-ma sa ajung acasa si sa vad ce p/n am pe dvd-uri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici o problema. Vreau sa incerc in special cu p/n: 31438676 ca sa stiu daca codul generat este bun. Daca este bun si merge inseamna ca metoda folosita de mine pentru obtinerea codului o sa mearga si la alti colegi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, 31438676 este pentru harta din 2015 iar 31374024 pt cea din 2014. Ne putem vedea undeva prin bucuresti si sa incercam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Cel mai devreme cred ca pot undeva duminica seara sau saptamana viitoare. Poti sa imi trimiti pm cu nr. de telefon ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-am trimis pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Matrixxx se poate inchide acest topic.

Ms

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inchis la cerere.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.