BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Foarte frumos!

Urmatoarele doua saptamani sunt plecat dar, dupa aceea, mi-am propus sa venim si noi la Excalibur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

..............

asta ca sa nu mai jubilati atit

un restaurant MEDIEVAL este altceva

;D ;D ;D

Adica ciolanele alea de porc sa fie din evul mediu? si sabia de la intrare? grin.gif

orisicat ... fara tacamuri ... intuneric de nu vezi sa duci osu' la rontait ... dansuri ...

portii salbatice .... face banu ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce frumos e când un membru nou ( in cazul de fata, o membra ), se integreaza rapid si fara complexe. Felicitari Sonia !

Cât despre aceasta memorabila intalnire, nu pot decat sa regret ca au lipsit cativa prieteni, unii chiar din provincie ( IuliRx, VitaFresh si Scufita Rosie, Rebelu ), ca sa fie tacamul complet. Dar o dadeam in intermediara si se suparau altii pe noi ca nu i-am chemat...

Sa ne vedem sanatosi joi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saluut!

Joia asta ne vem ? eu propun ,pe langa intalnirea de joi , o...miniINTERMEDIARA la mare !!!

In Vama Veche !!!

Pe 1Mai !

Plecarea de vineri !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vreaaau ! Chiar daca s-ar putea sa fac naveta...din Bulgaria ! Sau, poate veniti voi la mine...:rolleyes: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai fac poze, nu sant deloc fotogenic ;D;D;D

Legat de intermediara, parca as da o fuga pana la litoral 8) , dar sa veniti si joi in numar mare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mareeee daaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!! Eu in mod normal voi sta in Movilita langa Techirghiol ... am o prietena care are casa acolo ( cine stie cunoaste :P ) . Plaja fac in Eforie , darrr evideent ca ne putem intalnii pe undeva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai sant doua zile pana joi ! Cine mai doreste, cine mai pofteste sa vina la intalnire? O sa fie si mai frumos afara, cred ca o sa vin calare ;D;D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

s=a schimbat locul de intalnire ? :) unde se merge joi?

@maverick ce face s60ul ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

am observat cu cat e mai frumos afara cu atata se merge mai sub pamant :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeh, iesim noi si la terasa, stai putin. Mai ales ca am auzit ca s-a deschis Umbra Ardealului. Tu te gandesti la catel, ca sa-l poti lua cu tine. Eu zic sa-i schimbi numele in Volvache :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeh, iesim noi si la terasa, stai putin. Mai ales ca am auzit ca s-a deschis Umbra Ardealului. Tu te gandesti la catel, ca sa-l poti lua cu tine. Eu zic sa-i schimbi numele in Volvache :rolleyes:

ma gandeam la Volvica, ca e mai aproape de Alfica. eu vreau sa vin cu catelul de asta depinde unde mergem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

s=a schimbat locul de intalnire ? :) unde se merge joi?

@maverick ce face s60ul ? :)

am dat click pe cazare in romania si e o greseala acolo. Bucovina e numai judetul Suceava, fara Botosani :) N-au avut ei privilegiul asta sa fie in Regat. Eventual poti sa treci ca zona, Tara Paielor: Botosani :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oriunde, dar sa fie la terasa ! Sa mai respiram si noi nefumatorii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oriunde, dar sa fie la terasa ! Sa mai respiram si noi nefumatorii...

pe la 19 o sa incepem sa tremuram de racoarea primaverii :)inca n-a venit caldura aia sa ne permitem sa stam lejer afara pana seara tarziu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa cum se arata vremea in dimneata asta...cred ca intram iar la ... afumatoare !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam asa va fi : ora /temperatura

17:00 7.gif 18:00 7.gif 19:00 7.gif 20:00 7.gif 21:00 7.gif 22:00 7.gif 23:00 Temperatura 16°C 16°C 15°C 14°C 14°C 14°C 14°C RealFeel® 15°C 14°C 14°C 14°C 14°C 14°C 14°C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai Radule, cât de mult tii tu la catelul tau ! :)

cam cel mai mult:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe unde sunt eu acum, la Iasi, nu ploua si este chiar frumos...Iar sunt departe de voi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba nu ploua !

Ti-ai gasit portofelul ?

da, da,da !!! in portbagaj.....am uitat ca aveam un "sac" cu diverse lucruri pt munca. acolo era :)

si cum de obicei nu-l am.....am uitat de existenta lui ! sunt happy tare, tare !

neata

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, da,da !!! in portbagaj.....am uitat ca aveam un "sac" cu diverse lucruri pt munca. acolo era :)

si cum de obicei nu-l am.....am uitat de existenta lui ! sunt happy tare, tare !

neata

=)) "nu e sigur in masina, stiu eu"

ai nevoie de un asistent :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now