BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Azi apar si eu ;D , dar dupa 19.30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te pot lua eu imediat de dupa pasaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

d-nul badila a fost recuperat de mine si Vlp, au ajuns si d-nul Bunicu,Midnight , G-ul cu pretena lu' Midnightu', d-nul Buga insotit, d-nul Andreos, si intr-un final, dar nu foarte tarziu si stimabila Laura. Multumim tuturor participantilor pentru conditiile grele indurate si pentru amabilitatea / disponibilitatea de a se prezenta. Pt cei lipsa -lasati baletul si site-urile de socializare si haideti la intalniri sa ne mai incalzim un pic ca oricum vine frigu'- bbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe aceasta cale as dorii sa multumesc celor 2 recuperatori.....in speta mister vlp and funky pentru carpooling-ul efectuat ieri!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Pt cei lipsa -lasati baletul si site-urile de socializare si haideti la intalniri sa ne mai incalzim un pic ca oricum vine frigu'- bbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Am inteles aluzia...bate saua sa pricepa iapa...chelu'si pune singur mâna in cap... :P

Din pacate, mi-a venit si mie randul sa invoc serviciul... luna ianuarie e cumplit de plina de inchideri, reglari finale, declaratii, fise si alte asemenea. Dar vine ea si vremea mea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joi cred ca vin si eu la polivalenta,asta daca ma primiti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joi cred ca vin si eu la polivalenta,asta daca ma primiti :smile:

Ooo, salut Dani! Te asteptam cu drag :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti binevenit, tizule ! Hai ca acum ajung si eu... ce ? credeati ca nu mai vin ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daaa, va astept acolo... pana atunci scriu si o pancarta-doua...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca va intrebati cine a facut cerculete in parcarea de la Polivalenta, eu ma declar vinovat ;D ;D ;D! Am trecut prin zona si am vrut sa vad daca parcarea este curatata, rezultatul fiind negativ :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum este pozitiv cu cerculete tale! :lol:

Chiar, maine vine careva? Este o vreme buna de taclale, cerculete si tuica fiarta! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ai facut cerculete ca in lanurile de grau, o sa se spuna despre

volvisti ca umbla cu OZN-euri :laughing5:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca se potoleste vantul pana diseara, ma gandesc sa apar si eu la polivalenta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate nu voi ajunge astazii,ramane pentru luna viitoare. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motivul este evident. Nu merita sa risti un drum pe o asemenea vreme si oricum, A2 este inchisa. Eu as veni daca stiu ca mai vine cineva. Daca o fac, vin pe jos, caci mi-ar lua vreo doua ore sa scot masina din parcare. Vine cineva cu 4x4 din vestul orasului ? ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am fost ieri ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci scapam de tine azi ;D

In alta ordine de idei, eu nu apar, ca am un training la un furnizor in Vitan... Bagati o pizza si pentru mine ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun, atunci vine cineva ? Ca sa nu fac si eu cerculete ( cu bocancii ) de unul singur prin parcare ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marius, daca Mihaela se hotaraste sa ma cheme sa o remorchez acasa, te duc eu :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun, atunci vine cineva ? Ca sa nu fac si eu cerculete ( cu bocancii ) de unul singur prin parcare ...

Cred ca ajung si eu astazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu vin. merge golanu asta de n-are treaba. Mariusica, daca nu te ia nimeni te iau eu pe la vreo 5 jumate... daca vrei bineinteles...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc, dragii mei, ma coplesiti. Pana la noi ordine, s-a anuntat Maverick ca ma duce si ma aduce si acasa inapoi. Asadar, la ceai, la Elena... ::)

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nea Buga, nea G vin???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now