Volvo-Club.Ro

INTRUNIRE VOLVO CLUB ROMANIA 11 NOIEMBRIE 2006

4 posts in this topic

Am vazut ca ne-am adunat deja 3 in nici o saptamana. Sper ca pana Sambata 11 Noiembrie sa ni se mai alature inca 2-3 si sa facem o mica prima reuniune la un suc si-o vorba buna. Ce ziceti ?

Multa bafta si kilometri !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am atasat o poza unde se vede despre ce "Rond de la parcul Kiseleff" vorbesc...

Daca aveti nelamuriri, nu ezitati  !

post-7-1287784360013_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare baieti !

Azi a fost prima intrunire a noastra. Din pacate au fost doar patru oameni, in trei masini (Shpeedy cu prietena, b88gmd si eu). Come on, putem mai mult decat atat...

S-a stat putin la o vorba, apoi am mers la o cafea, unde am mai discutat de una, de alta, si ne-am simtit foarte bine (eu unul m-am simtit super ok). Si sunt sigur ca ar fi fost si mai fun daca eram mai multi.

Poate nu am reusit eu sa scot destul de in evidenta intalnirea ? Poate a fost prea din scurt ? Poate a fost prea departe de voi ? Nu stiu care a fost motivul, cert e ca data viitoare sper din tot sufletul sa veniti si ceilalti, chiar merita...

Au facut si Shpeedy si b88gmd niste poze, asteptam sa le puna pe forum...  ;D

Bafta ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

super intalnirea... pentru ca nu am fost nici un inspirati sa luam un aparat de fotografiat, am folosit telefoanele din dotare. cam asta a iesit....

M.

PS (by MC) In ultima poza, de la stanga la dreapta : prietena lui shpeedy (in spatele aparatului), shpeedy, b88gmd si Midnight Caller

post-2-12877843601265_thumb.jpg

post-2-12877843603891_thumb.jpg

post-2-12877843606919_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now